Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Boston Legal


Socom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες

 

Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί αυτό που θα ρωτήσω και αλλού,

αλλά έκανα search και δεν βρήκα τίποτα.

 

Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς να μου πει στα σίγουρα αν τα DVD της σειράς. (οι 3 σεζόν που είναι στο amazon.co.uk) έχουν υπότιτλους. Ελληνικούς ή έστω αγγλικούς.

 

Γι αυτά εδώ ρωτάω: http://www.amazon.co.uk/Boston-Legal-Season-William-Shatner/dp/B000F7NP9G/ref=pd_bbs_sr_3?ie=UTF8&s=gateway&qid=1200837950&sr=8-3

 

http://www.amazon.co.uk/Boston-Legal-Season-James-Spader/dp/B000LXHGX0/ref=pd_bbs_sr_2?ie=UTF8&s=gateway&qid=1200837950&sr=8-2

 

http://www.amazon.co.uk/Boston-Legal-Season-James-Spader/dp/B000XEMDQW/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=gateway&qid=1200837950&sr=8-1

 

Από αυτό εξαρτάται αν θα αγοράσω τα DVD οπότε είναι αρκετά σημαντικό (οι γονείς μου που τα θέλουν δεν παίζει να τα δουν χωρίς υπότιτλους)

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το βρίσκω κάπως δύσκολο να έχει ελληνικούς υπότιτλους :-(

αγγλικούς λογικά θα έχουν...πάντα βάζουν λόγο κοφών

 

(DENNY CRANE)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρει για Ελληνικούς και πιθανότατα δεν θα έχουν.

Εαν είσαι Αθηναίος κάνε μια βόλτα από τα κεντρικά metropolis, το μαγαζί δίπλα σε αυτά [που έχει ΜΟΝΟ dvd] και το public μπας και...

 

DENNY CRANE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και ελληνικές εκδόσεις των πρώτων δύο σεζόν. Αλλά αφενός κάνουν 45? η μία (ενώ στο amazon κάνουν 18 λίρες) και αφετέρου ποιοτικά είναι υποδεέστερες. Ποιο μαγαζί λέτε? Θα χει τις original εκδόσεις?

 

DENNY CRANE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με σιγουριά: Οι τρεις seasons σε R2 έχουν αγγλικούς υπότιτλους.

Δεν έχουν ελληνικούς υπότιτλους.

 

Το ξέρω με σιγουριά διότι έχει αγοράσει τα αντίστοιχα DVD μία φίλη από το play.com και μου τα έχει δανείσει.

 

Denny Crane, ftw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Denny Crane, ftw!

 

 

HA νόμιζες πως δεν θα βλέπαμε τις 3 αυτές λέξεις λόγο της λευκής γραμματοσειράς εεεε??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
HA νόμιζες πως δεν θα βλέπαμε τις 3 αυτές λέξεις λόγο της λευκής γραμματοσειράς εεεε??? :P

 

:P

 

10 characters...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

και στο scrubs έπαιξε, κι αν προσέξεις όλο κάνει κάτι "χαριτωμένες" κινήσεις. Μy guess, μπορεί να το κουμαντάρει λίγο και να εισάγει στον χαρακτήρα μια

κινητικότητα που θα μπορούσε να είναι και νορμάλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καποιες στιγμες που τον δειχνει ορθιο τα ποδια ψιλοφευγανε αλλα αν δεν το ξερεις δεν το παρατηρεις

 

παντως ο Φοξ θα ειχε κανει μεγαλη καρριερα, κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...