Προς το περιεχόμενο

Ταξιδια VS gadgets


koulouri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πάει εξωτερικό μόλις 4 φορές και κάθε φορά που γυρνάω είμαι διαφορετικός άνθρωπος...

 

το καλοκαίρο προσπαθώ να κανονίσω ταξίδι με τραίνο με την παρέα (Interail). 20 μέρες Ιταλία Ελβετία Γαλλία Ολλανδία.... Αυτό και αν είναι ταξίδι....

 

 

Καλά στο δίλημμα ταξίδι - γκάτζετ δε γίνεται καν να τα βάλεις στο ίδιο ισοζύγιο.... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αυτο το κανουν οσοι μενουν σε ξενοδοχεια-συγκροτηματα, κινουνται μονο με τα τουριστικα πουλμαν, εξοδος με τον ξεναγο κτλ. Αμα πας ξεκαρφωτος αναγκαστικα θα γνωρισεις κοσμο ειτε πας στα αξιοθεατα ειτε οχι. Ασε που και αυτα κομματι της ιστοριας τους ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω πως φτανουν 700ε για τοσο μεγαλο ταξιδι κ μαλιστα να κερνας π κ π κ την κοπελα...

ρε παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις κ τι κανετε εκει που πατε αλλα για 2ημερες το καλοκαιρι σε νησι χαλασαμε 3 ατομα ο καθενας απο 400ε κ χωρις πολλα μπουκαλια+χωρις αεροπλανο+50ε το δωματιο κ με 80ε την μερα αυτοκινητο.

το να τρεχω/περπαταω αλλαζω τρενα,bus,taxi με μια βαλιτσα στην πλατη κ να σταζω απο ιδρωτα κ να ψαχνω μερος για να βρω δωματιο κ να κανω μπανιο κ ολα αυτα για να γυρισω 3-4 χωρες μου φαινεται πρωτα απ ολα κουραστικο..

επισης ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να τα σπας ολες τις μερες γιατι θα σαι κουρασμενος κ λογικα θα κοιμασαι απο τις 12 κ δεν θα μου φταναν κ τα λεφτα αν το βραδυ αρχισουν ποτα κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξίδι χωρίς δεύτερη συζήτηση.

 

Τα Gran Canaria βέβαια δεν θα ήταν η πρώτη μου επιλογή (ούτε καν πέμπτη) αλλά τέλος πάντων... Από το Xbox καλύτερα χίλιες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου κάνει εντύπωση που τίθεται και θέμα επιλογής...ρε φίλος,χρειάζεται να μπεις σε φόρουμ για να αποφασίσουν οι άλλοι για κάτι τόσο απλό ???? και μόνο που το σκέφτεσαι , αν και αντικειμενικά είναι καλύτερο το ταξίδι , μου κάνει οτι θα είσαι πιό ευτυχισμένος με την κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον στο φιλο που ρωτησε τελικα επειδη δε βρισκω απο αλλη εταιρια εκεινες τις μερες βγαινουν 180?

150? για Μαδριτη πανε-ελα

και

30? για Καναρια πανε-ελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
απορω πως φτανουν 700ε για τοσο μεγαλο ταξιδι κ μαλιστα να κερνας π κ π κ την κοπελα...

ρε παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις κ τι κανετε εκει που πατε αλλα για 2ημερες το καλοκαιρι σε νησι χαλασαμε 3 ατομα ο καθενας απο 400ε κ χωρις πολλα μπουκαλια+χωρις αεροπλανο+50ε το δωματιο κ με 80ε την μερα αυτοκινητο.

το να τρεχω/περπαταω αλλαζω τρενα,bus,taxi με μια βαλιτσα στην πλατη κ να σταζω απο ιδρωτα κ να ψαχνω μερος για να βρω δωματιο κ να κανω μπανιο κ ολα αυτα για να γυρισω 3-4 χωρες μου φαινεται πρωτα απ ολα κουραστικο..

επισης ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να τα σπας ολες τις μερες γιατι θα σαι κουρασμενος κ λογικα θα κοιμασαι απο τις 12 κ δεν θα μου φταναν κ τα λεφτα αν το βραδυ αρχισουν ποτα κτλ..

Εννοειται οτι δεν θα κερναω την κοπελα μου..Τα εχουμε 5 χρονια οποτε αυτα εχουν ξεπεραστει,ασε που ειναι πλουσια ( μενουν σε βιλα και ο μπαμπας Tuareg.. εμεις starlet :P )

Ναι, με ποια εταιρεία; Vueling?

ναι με την vueling για Ισπανια και μετα με την aireuropa για καναρια αλλα τελικα βγαινουν λιγο πιο ακριβα γιατι οι κουφαλες εχουν + στις τιμες για αποσκευες και ασφαλεια πτησεις κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ασφαλεια μπορεις να την βγαλεις, η πιθανοτητα να χαθουν οι αποσκευες ειναι πολυ μικρη. Και ουτως η αλλως η αποζημιωση ειναι της πλακας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ασφαλεια ηταν και για λογους

πχ αν ακυρωθει η πτηση χανεις τα λεφτα σου και δε σου δινουν καποιο αλλο εισητηριο..

κατι τετοια..

και οσο για να χα8ουν οι αποσκευες ..ταξιδευσε με την Alitalia και 8α σου πω εγω αν χανονται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...