Προς το περιεχόμενο

Αγριοπουλια.


zorro888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να γινω βρε παιδια. εγω ο κακομοιρης ενοουσα για πουλια της φυσης, δηλαδη καρδερινες, αιδονια,κλπ. ζηταω χιλια συγνωμη εαν σας μπερδεψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που πηγαν τ αλλα μηνυματα;lucifer τα εσβησες;

 

Αναφέρεται στους κανονισμούς ότι τέτοιες ερωτήσεις είναι καλύτερο να γίνονται με προσωπικό μήνυμα.

 

Αστα να πάνε commentator, τα ποστ μας φάγαν άκυρο και ο aledjo ban 15 μέρες.Κοίτα να δείς τι μπορείς να πάθεις απ τα πουλιά....

 

Αδικία γαμώτο. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις οτιδηποτε περα απο το θεμα ειναι σπαμαρισμα. Ξεκολατε... Δηλαδη αν ξεκιναγε το θεμα ο paredose o hal ή ο lucifer ετσι θα το παιρνατε πονηρα?

 

Οχι

 

Αρα σπαμερετε και εχετε σκισει το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα posts διεγράφησαν επειδή ο thread starter έκανε μια ερώτηση την οποία και ξεσκίσατε σε μια στιγμή που το thread δεν είχε κορεστεί. Ας είχε βοηθηθεί πρώτα ο άνθρωπος και μετά ας κάναμε τα καλαμπουράκια μιας όπως και συνηθίζεται μέχρι να φτάσει στο απροχώρητο και να κλειδωθεί.

 

Σε άλλα νέα, ο αλέτζο έφαγε ban επειδή σε κάθε thread που δημιουργήθηκε μετά την πτώση της Περσικής αυτοκρατορίας, έμπαινε και πόσταρε για το ποιο νούμερο ή ποιο νούμερο γκόμενα θα έμπηγε το βράδυ. Οπότε το spam είναι ο κύριος λόγος, ο δευτερεύων είναι η ψυχρή, προμελετημένη δολοφονία της πίστης μου στην ανθρωπότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ΔΕΝ σπαμαρα.Ακομα να γινει συγκεκριμενος ο ζορο...

 

παιδια πραγματικα σας ζηταω χιλια συγνωμη γι αυτο που εγινε,που σας εφερα ανακατοσουρα, αλλα δεν το εκανα επιτηδες. εγω το μονο που ρωτησα ηταν για διαφορα ειδη αγριοπουλια, η ωδικα πτηνα καλυτερα,με τα οποια ασχολουμαι τα τελευταια 2 χρονια. εκανα αυτη την ερωτηση μηπως και ηξερε καποιος περισοτερα πραγματα απο εμενα και ισως με βοηθουσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...