Προς το περιεχόμενο

Αγριοπουλια.


zorro888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω εχω παπαγαλακια "Lovebirds" ζευγαρακια πολλα χρονια...Σε τι εχεις προβλημα;Υπαρχουν εξειδικευμενα forum για ωδικα πτηνα

δεν εχω καποιο συγκεκριμενο προβλημα αλλα απλως εαν υπαρχουν καποιοι που να γνωριζουν καλυτερα το αντικειμενο,αλλα πιο πολυ το εκανα για συζητηση γυρω απο αυτο το θεμα. αλλα μιας και το ειπες ξερεις καποιο συγκεκριμενο forum για ωδικα πτηνα να μας πεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ΔΕΝ σπαμαρα.Ακομα να γινει συγκεκριμενος ο ζορο...

Commentator άσε τις μαμμουνιές. Έγω έιχα σπαμάρει πρώτος και συ όχι μόνο συμφωνησες κύριε, αλλά είπες οτι σε πρόλαβα κιόλας.Άκου να δεις πράματα....

Μπορει το αδίκημα του spamming να το διέπραξα εγω είσαι όμως και συ συνεργός

και ηθικός συναυτουργός:confused::confused::confused::P

 

παιδια πραγματικα σας ζηταω χιλια συγνωμη γι αυτο που εγινε,που σας εφερα ανακατοσουρα, αλλα δεν το εκανα επιτηδες

 

Άλλος απο δω....ακόμα δεν πρόλαβε να κάνει sign in στο forum και μας έριξε 3 ποστ σβήσιμο και ένα ban 15 μέρες:confused::confused: ,που να γίνει και sinior member ....

Πλάκα κάνω zoro888....έχει δίκιο ο lucifer για το συγκεκριμένο thread

Το ban του aledjo δεν το σχολιάζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με τα κοτσιφια

μου αρεσουν και μενα πολυ κακοτσιφια αλλα δεν ετυχε ποτε να εχω. εγω ασχολουμαι παρα πολυ με αιδονια και καρδερινες. εσυ μονο με κοτσυφια ασχολεισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή αυτό το σπορ μου είναι παντελώς άγνωστο... όταν λέτε "ασχολούμαι" με κοτσύφια, καρδερίνες και τα ρέστα, τι ακριβώς εννοείτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...