Προς το περιεχόμενο

Βέρες, καφέ μπανάνες και λοιπά δείγματα ωριμότητας.


pappous_soulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Νομίζω έχω κι εγώ παρόμοια συμπτώματα! Μόνο που εγώ δεν ακούω ιιιιιιι, αλλά εεεεεε.... μ@λάκαααα!!!!

 

Εσύ δεν έχεις ανάγκη. Απλά σε κράζουνε οι περαστικοί :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δεν έχεις ανάγκη. Απλά σε κράζουνε οι περαστικοί :lol::lol:

 

Μπα, αποκλείεται να με κράζουνεμένανε! Σίγουρα θα φταίνε τα ψεκάσματα. Απλά δεν είμαι σίγουρος ποιά ψεκάσματα φταίνε...

 

p.s. εκτός αν όντως κράζουν, αλλά όχι εμένα, τον διπλανό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με πείτε τρελό,αλλά τον τελευταίο καιρό ακούω....κλανιές :fear:

 

Κοίτα να δεις ρε παιδάκι μου ένα περίεργο πράμα,κι εγώ...εγώ όχι μόνο τις ακούω αλλά τις μυρίζω κι όλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις ρε παιδάκι μου ένα περίεργο πράμα,κι εγώ...εγώ όχι μόνο τις ακούω αλλά τις μυρίζω κι όλας...

 

Εγω οχι μονο τις μυριζω κ τις ακουω αλλα νιω8ω και ενα τρανταγμα στους γλουτους υστερα απο την εισαγωγη οσπριων στο στομαχι μ...3ερει κανεις τι μπορει να φταιει??? help...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχμ ονομαζεται συνδρομο οσπριους τρελους και εχει την προελευση του απο τους καθε λογης τρελους που ακουνε ανοησιες,η ιωαννα της λωραινης ετσι ξεκινησε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ώρα έχει πάει 10:30 και η κατάσταση στο σπίτι έχει φτάσει στο απροχώρητο.

Θα καλέσω κάποιον πνευματικό να ξορκίσει το κακό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με πείτε τρελό,αλλά τον τελευταίο καιρό ακούω....κλανιές :fear:

 

Δωσε βάση γιατί αυτό που θα σε ρωτήσω τώρα έχει σημασία.:shifty:

 

Ακούγονται δυνατά αλλά μυρίζουν λίγο ή είναι αυτό που λέμε "κούφιες",δηλαδή αθόρυβες αλλά βρωμάν του πού$τη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μου ήρθε το εξής μαγικό email!

 

Τόσο βλάκας είσαι?Εδώ έχουμε κάνει τόσες χρησικτησίες με ψευδομάρτυρες και κανεις δεν μας ενοχλεί.

Έχω καταπάτησει πολλά στην οία και κανεις δεν μιλάει.Βάζω τους εργάτες τις κοινότητας για εργάτες και γλιτώνω και τα μεροκάματα.

Όσο για τους εισαγγελείς σιγά μην είναι τόσο έξυπνοι να ανοίξουν τους λογαριασμούς μου.Άλλωστε πολλά τα έχω ήδη πάει εξωτερικό.

Όσο για την αστυνομία λαδώνονται κανονικά.Μην ανησυχείς σου λέω.Τώρα καταπατώ και 500 μετρα στο αμμούδι τις οίας.Πολύ καλά οργανωμένο είναι.Μην ανησυχείς.Όλοι κορόιδα είναι για να τους τα μασάμε.

Φιλια.

Ο αδερφικός συ φίλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΑΣ

 

Ο.Τ.Α. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΑΣ– ΘΗΡΑΣΙΑΣ

ΕΔΡΑ: ΟΙΑΣ Τ.Κ.84702

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ: ΧΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Mobile: 6973238950)

 

FAX: 2286071271

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 22860 71228

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

e-mail: [email protected]

 

Δεν ξέρω αν είναι κάποιος "έξυπνος" και μαγκιόρικος -που λέει και ο παππούς μου- τρόπος να μας επισημάνουν κάποιο αδιάφορο τοπικό ρουσφέτι στη Σαντορίνη -το θέμα είναι που σκατά βρίσκουν οι ηφαιστειοβαρεμένοι νησιώτες το email μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucifer ευχαριστούμε για την πληροφορία αλλά είσαι offtopic. Ας επανέλθουμε στο θέμα μας γιατί έχει θέσει ένα πολύ σημαντικό ερώτημα ο φίλος bolec

 

:mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...