Προς το περιεχόμενο

Boot Camp????


zastrifel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλοκαιρι πηρα Macbook 2.0 Intel Core 2 Duo και μεχρι τωρα ειμαι απόλυτα ευχαριστημενη. Ο λογος που το πηρα και δεν διαλεξα Microsoft ειναι, προφανως, το γεγονος οτι ειναι απιστευτα αξιοπιστα μηχανηματα (τόσο καιρο δεν εχει κρασαρει ουτε μια φορα) και θελω να δουλεψω το Autocad, λογω σχολης.

Για ασχετους λογους, δεν καταφερα να παρω το προγραμμα τσαμπε απο το ατομο που μου το χε πει και τωρα ειμαι με το Macbook μου να καθεται χωρις το προγραμμα για το οποιο, κυριως, το πηρα.

Διαβαζω για το Boot Camp, λοιπον, κι αναπτερωνεται το ηθικο μου. "Θα το περασω, σκεφτηκα...και θα τρεχω το Autocad σε περιβαλλον Windows". Χαρα, σας λεω!Παω στο site της Apple, λοιπον, και βλεπω οτι πρεπει να το αγορασω....:cry:

Παιδια, βοηθεια....τι να κανω? Το προγραμμα κοστιζει 1400 ευρω και απλα, δεν παιζει να τα δωσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To boot camp είναι ενσωματωμένο πλέον στο νέο λειτουργικό της Apple, το Leopard

Το γνωρίζω αυτό. Αλλά πήγα σε κατάστημα Multirama κι άρχισα να μιλάω με έναν υπάλληλο εκεί για το θέμα του Autocad, κ μου είπε να κατεβάσω το Boot Camp από το site της Apple. Έχοντας OS 10.4, τον ρώτησα αν μπορώ και μου πε ότι αφού είναι Intel δν θα χω πρόβλημα. Απ ό,τι διάβασα, μέχρι πρόσφατα το χαν στα free downloads, αλλά το έβγαλαν. Γι᾽αυτό ψάχνομαι για το boot camp τόσο πολύ...:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωρίζω αυτό. Αλλά πήγα σε κατάστημα Multirama κι άρχισα να μιλάω με έναν υπάλληλο εκεί για το θέμα του Autocad, κ μου είπε να κατεβάσω το Boot Camp από το site της Apple. Έχοντας OS 10.4, τον ρώτησα αν μπορώ και μου πε ότι αφού είναι Intel δν θα χω πρόβλημα. Απ ό,τι διάβασα, μέχρι πρόσφατα το χαν στα free downloads, αλλά το έβγαλαν. Γι᾽αυτό ψάχνομαι για το boot camp τόσο πολύ...:-(

 

Υπήρχε ημερομηνία λήξης για εκείνο το boot camp που νομίζω έληγε τέλος του 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...