Προς το περιεχόμενο

ipod Classic 80GB


guitarist4u

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλή. Δεν το μετάνιωσα που την αγόρασα. ποιότητα μουσικής πολύ καλή. χθες δοκίμασα και το video, με μια τηλεοπτικη σειρα που κατεβασα και την μετέτρεψα σε mp4, και ήταν τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια ερώτηση...τι αρχεία βίντεο μπορεί να παίξει αυτό το ipod; μονο mp4 και αν ναι με ποιο πρόγραμμα μπορω να μετατρέψω τα υπόλοιπα σε mp4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάξε στο google για δωρεάν προγράμματα που μετατρέπουν οτιδήποτε βίντεο σε iPod φορμά. Θα βρείς αρκετά.

Στη συνέχεια τα κάνεις import στο itunes και μετά τα βλέπεις στο iPod.

 

Υπάρχει τρόπος να βλέπω 16:9 ; Μετέφερα μια σειρά κι επειδή είναι 16:9 την βλέπω παραμορφωμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει πραγματικά τα λεφτά του.

Κατ'αρχάς έχει υπέροχο design.Τα μενού του είναι όμορφα και εύκολα στην χρήση.

Η ποιότητα του ήχου είναι πολύ καλή,ενώ επιπλέον είναι απόλαυση να βλέπεις βίντεο.Ακόμα και οι υπότιτλοι διαβάζονται μια χαρά στις ταινίες που του περνάς.

Απ'όσο ξέρω παίζει βίντεο σε φορμάτ H.264 και MPEG4.

 

Για βίντεο στο iPod: http://www.videora.com/en-us/Converter/iPod-classic/

Πολύ καλό προγραμματάκι,και user friendly.Mε αυτό επίσης έχεις την δυνατότητα να επιλέξεις τι αναλογίες να έχει το βίντεο (16:9 ή 4:3) και το bitrate της εικόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πολλουσ αρεσει εμενα προσοπικα καθολου, δελεαστικα απο τα 80gb το εχω 6 μηνες το εχω χρησιμοποιησει 5 φορεσ μετρημενεσ κ τωρα χαραμιζεται στο κουτακι του... κανε οτι σε φωτησει ο θεοσ..¨:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...