Προς το περιεχόμενο

Ασύρματη σύνδεση σε laptop?


christomar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να συνδεθώ ασύρματα με ίντερνετ στο λάπτοπ μου μέσω της Vodafone ή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο και πόσο στοιχίζει?Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια μπορης με βονταφον με κοσμοτε με γουιν οι τιμες ηναι σχεδον ιδιες σχετικα με την καληψη ρωτα εγω πηρα απο γερμανο 12μηνη 15 ευρ το μηνα 200μεγγ δωρεαν για 5γγιγκα εχη 35 και 20 γγιγκα 55 εγω ημαι ευχαριστημενος απο κοσμοτε το μοντεμ εχει 57 ευρ με καρτα 47 και στα (5και 20)ειναι δωρεαν νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια μπορης με βονταφον με κοσμοτε με γουιν οι τιμες ηναι σχεδον ιδιες σχετικα με την καληψη ρωτα εγω πηρα απο γερμανο 12μηνη 15 ευρ το μηνα 200μεγγ δωρεαν για 5γγιγκα εχη 35 και 20 γγιγκα 55 εγω ημαι ευχαριστημενος απο κοσμοτε το μοντεμ εχει 57 ευρ με καρτα 47 και στα (5και 20)ειναι δωρεαν νομιζω

 

Συγνώμη για το άσχετο ποστ, αλλά ρε φίλε χρησιμοποίησε τουλάχιστον το word για να γράφεις. Έλεος πια !!! :shock::shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry παιδιά...αλλά το θέλω κ εγώ για τη δουλειά μου! Έχω λαπ τοπ...αλλά δεν έ΄χω ιντερνετ!

 

Τι εννοείται μοντεμ? Δεν έχω καθόλου τηλεφωνική γραμμή εκεί που βρίσκομαι! Είναι εύκολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζετε γραμη τηλεφωνου πηγενε σε μια εταιρια και ρωτα μονο σου αναλογα με τις αναγκες σου εγω πηγα Γερμανο οπως γραφω ποιο πανω και ημαι ευχαριστημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξ*Ξ±ΟΞ±ΞΊΞ±Ξ»Ο Ξ±Ο ΞΌΞΏΟ ΟΡί ΞΊΞ¬ΟΞΏΞΉΞΏΟ ΟΞ΅ ΟΞΏΞΉΞΏ Call of duty ΞΌΟΞΏΟΞΏΟΞ½ Ξ½Ξ± ΟΞ±Ξ―ΞΎΞΏΟΞ½ 2 ΟΞ±Ξ―ΞΊΟΞ΅Ο ΟΞ±ΟΟΟΟΟΞΏΞ½Ξ± ΟΟ ΟΟΞΌΞΌΞ±ΟΞΏΞΉ

Ξ?ΞΏ e-mail ΞΌΞΏΟ Ξ΅Ξ―Ξ½Ξ±ΞΉ [email protected]

 

ΟΡλΡιΟΟ offtopic, sto No2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...