Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά επαφών


Monkey D. Luffy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους,

 

Θα ήθελα να μεταφέρω από το W800i τις επαφές μου στο HTC TyTN II. Έχω δοκιμάσει με το PC Suite της Sony Ericsson, αλλά δεν συνδέεται με τίποτα το κινητό. Έχω Windows Vista Ultimate, εγκατεστημένο το Windows Mobile Device Center για το ΗΤC και το PC suite για το κινητό.

 

Έχω δοκιμάσει μέσω bluetooth αλλά δεν γίνεται τίποτα. Έπαιξα με τις ρυθμίσεις στο PC Suite για να βρεί το κινητό αλλά και πάλι τίποτα. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Disqualified, αυτό προσπαθώ να κάνω. Να περάσω τις επαφές του κινητού στο outlook και μετά να τις περάσω στο HTC. Το πρόβλημα είναι ότι στα Vista δεν μου βρίσκει το κινητό, έτσι ώστε να μπορέσω να περάσω τις επαφές στο outlook. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB και το PC Suite που έχω είναι το τελευταίο απο το site της Sony Ericsson.

 

Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να γίνει αυτή η μεταφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το κατεβασα το τελευταιο PC Suite και μολις ανοιγει ο υπολογιστης μου βγάζει ενα μύνημα

 

CAPI module is not working

 

Το ίδιο κάνει και στο PC του αδερφού μου με Windows XP Professional με Service Pack 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Λοιπον το κατεβασα το τελευταιο PC Suite και μολις ανοιγει ο υπολογιστης μου βγάζει ενα μύνημα

 

CAPI module is not working

 

Το ίδιο κάνει και στο PC του αδερφού μου με Windows XP Professional με Service Pack 2

 

Προφανώς το πρόβλημα το έχει το πρόγραμμα που κατέβασες. Ίσως να μην είναι κατάλληλο για τη συσκευή σου. Πάντως είναι απλή διαδικασία δεν έχει ιδιαιτερότητες. Φρόντισε για το συγχρονισμό να έχεις εγκατεστημένο το Outlook (όχι το Outlook Express αλλά το αντίστοιχο από τη σουίτα του Office).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...