Προς το περιεχόμενο

χαθηκε συστημενο δεμα απο τα ελτα!


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιο γρηγορα θα το κατεβασει ο φιλος σου απο το internet παρα θα το λαβει απο τα ελτα:lol::lol:

 

καλα,βρες μου λινκς για ευρωπαικο 2κ8 εσυ,και στο πληρωνω γνησιο!

 

δεν υπαρχει πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Καλησπέρα,

 

έστειλα ένα συστημένο φάκελο στις 09/07 από Χανιά προς Αθήνα... Μέχρι κ σήμερα κ με επαναλαμβανόμενες επικοινωνίες με τον παραλήπτη ο φάκελος δεν έχει φτάσει.

Στα ΕΛΤΑ Αμαρουσίου δεν έχουν κάτι και στα τοπικά ΕΛΤΑ στα Χανιά που πήγα με παρέπεμψαν στο 800... νούμερο που αναφέρθηκε παραπάνω.

Χρησιμοποιώντας την υπηρεσία track&trace που παρέχει το σαιτ των ΕΛΤΑ φαίνεται ότι το πακέτο έφτασε Μαρούσι 13/07.

Αφού ενημέρωσα τον παραλήπτη, επικοινώνησε με το Μαρούσι και του είπαν ότι βλέπουν οτι το παρέλαβαν αλλά... δεν το βρίσκουν!

Συνεπώς πρέπει λένε να κάνω σαν αποστολέας "αίτηση αποζημίωσης".

Γνωρίζει κανείς την διαδικασία?

Πρέπει να γίνει αναλυτική δήλωση των περιεχομένων ή ανεξαρτήτως αξίας υπάρχει στάνταρ αποζημίωση?

Άλλες λεπτομέρειες?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μαμηθεί το ΕΛΤΑ καλοκαιριάτικα. Εδώ και τρεις βδομάδες δεν μου έχει έρθει τίποτα ενώ περιμένω ένα σωρό πράγματα :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι χρησιμοποιω τα ελτα εδω και 3-4 χρονια 4 με 5 φορες την εβδομαδα στελνωντας και λαμβανοντας απο εσωτερικο και εξωτερικο και δεν ειχα ποτε προβλημα.ο ταχυδρομος εχει φρικαρει με την περιπτωση μου.καθε μερα σπιτι ειναι και μου φερνει δεματα.οταν στελνω εξωτερικο δεματα (αγγλια και γερμανια συνηθως) λογω ebay, ολοι στην αξιολογηση τους αναφερουν στα θετικα την γρηγορη αποστολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...