Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με HP RW6815!!!


vagos1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια . Εχω τα εξης δυο προβληματα.

1ον) Εχω τα vista ultimate και οταν συνδεω το κινητο στο pc μου το αναγνωριζει κανονικα αλλα δεν μπορω να μεταφερω κανενα αρχειο απο και προς το κινητο. Μπορω να κανω κανονικα περιηγηση και στις δυο μνημες του κινητου αλλα οταν παω να μεταφερω ενα αρχειο μου βγαζει μηνυμα access is denied. Επισης στο mobile device center μου βγαζει ενα μηνυμα error και δεν μπορω να κανω τπτ.

2ον) Δεν μπορω να λαβω απο κανενα κινητο αρχεια με bluetooth η υπερυθρες ενω εγω μπορω να στειλω!!!

Σας παρακαλω βοηθηστε με γιατι δεν μπορω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να έχω συγκεκριμένη λύση πάνω στο θέμα θα σου έλεγα να τρέξεις τα αντίστοιχα προγράμματα που χρησιμοποιείς ως administrator (ακόμα και αν έχεις κάνει login έτσι, κάνε δεξί κλίκ και τρέξτο ως admin)

για το δεύτερο είναι πιθανότατα το firewall που δε σε αφήνει να δεχθείς αρχεία, ρύθμισέ το για τις εφαρμογές bluetooth ή απενεργοποίησέ το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια . Εχω τα εξης δυο προβληματα.

1ον) Εχω τα vista ultimate και οταν συνδεω το κινητο στο pc μου το αναγνωριζει κανονικα αλλα δεν μπορω να μεταφερω κανενα αρχειο απο και προς το κινητο. Μπορω να κανω κανονικα περιηγηση και στις δυο μνημες του κινητου αλλα οταν παω να μεταφερω ενα αρχειο μου βγαζει μηνυμα access is denied. Επισης στο mobile device center μου βγαζει ενα μηνυμα error και δεν μπορω να κανω τπτ.

2ον) Δεν μπορω να λαβω απο κανενα κινητο αρχεια με bluetooth η υπερυθρες ενω εγω μπορω να στειλω!!!

Σας παρακαλω βοηθηστε με γιατι δεν μπορω αλλο.

 

Έχεις βάλει στα vista επάνω κανένα περίεργο Firewall ή Internet Security; Έχεις περάσει στο PC σου την τελευταία έκδοση το WM Device Center?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το ιδιο και αντιμετωπισσα το ιδιο προβλημα και με αλλα pda

το προγραμμα συχρονισμου που υπαρχει μεσα στο cd δεν τρεχει στα vista αναγκαζεσαι και κατεβαζει το καινουργιο το οποιο ομως δεν εχει τις δυνατοτητες της προηγουμενης εκδοσης. και στα xp και στα vista δεν μπορεις να εχεις πανω απο δυο συσκευες για συχρονισμο εαν εχεις βαλει ποιο παλια αλλη καλο ειναι να την διαγραψεις και για την εγκατασταση διαφορων προγραματων επειδη εχω και φορητο τα κανω απο εκει που εχω xp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...