Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το Crysis


tasm2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα εχω το εξης πρόβλημα:Δεν μπορώ να αλλάξω ανάλυση πάνω απο 800χ600

κολάει το παιχνίδι:confused:

Το σύστημα μου ειναι:P4 3,2Mhz-2GB DDR2-Mother.MSI P6N SLI-Sparkle 8800GT 512-XP Pro.-Τροφοδ.550W

Τι φταίει;:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω το εξης πρόβλημα:Δεν μπορώ να αλλάξω ανάλυση πάνω απο 800χ600

κολάει το παιχνίδι:confused:

Το σύστημα μου ειναι:P4 3,2Mhz-2GB DDR2-Mother.MSI P6N SLI-Sparkle 8800GT 512-XP Pro.-Τροφοδ.550W

Τι φταίει;:shifty:

 

κανε το game uninstall και βαλτο παλι!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα σε ενοχλεί μην σπαμμαρεις ρε αδελφέ...7 μέρες είσαι γραμμένος και σε κούρασε κιόλας?

p.s. το ερωτηματικό είναι ενδειχτικό δεν θέλω απάντηση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αμαν πια.

Σίγουρα θα το ξερει οτι το παιχνίδι θέλει γερο computer και ειμαι σιγουρος πως τα γραφικά δεν υα εχει σε υψηλο επίπεδο.

 

Κοιτα φίλε, κανε uninstall το game και ξανα Install μετα βαλε το patch βαλε τους νεότερους drivers για ολο το σύστημά σου, κλίσε αχρηστες εφαρμογές, τσέκαρε για ιους και spywarea (οσο παραξενο και αν ακούγεται σε εμενα το bf κόλαγε επειδή είχα spyware...)κανε και μια ανασυγκρότηση για να είσαι σίγουρος και αν και παλι συνεχίσει να κολάει κοίτα τι θα κάνεις

Θα δοκιμάσεις παλιότερες εκδόσεις απο drivers για την κάρτα γραφικών σου, και αν και παλι δεν αλλάξει τίποτα ειμαι σίγουρος κατα 99% οτι θα φταίει το τροφοδοτικό σου...

Κανε ενα seasrch και σε ξένα forum και στου crysis να δεις τι λενε...

 

Παντως εμενα με ολα στο low και την ανάλυση στα vista κολούσε τραγικά.

Έβαλα xp και με υψηλή ανάλυση και ολα στο high το παιχνίδι πετάει κανονικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κάτι δεν κατάλαβα καλά , αλλά η απάντησή σου φίλε s.m.greek ,στο ότι το παιδί δεν μπορεί να αλλάξει ανάλυση πάνω απο 800*600 (έστω σαν τελευταία λύση) είναι ότι φταίει το τροφοδοτικό ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω το εξης πρόβλημα:Δεν μπορώ να αλλάξω ανάλυση πάνω απο 800χ600

κολάει το παιχνίδι:confused:

Το σύστημα μου ειναι:P4 3,2Mhz-2GB DDR2-Mother.MSI P6N SLI-Sparkle 8800GT 512-XP Pro.-Τροφοδ.550W

Τι φταίει;:shifty:

 

 

εγω ειχα προβλημα με τις αναλυσης στα game στα xp και εφτεγε που ηταν πειρατικο το λειτουργικο στο 2142 δεν εβγαζε αναλυση πανο απο 1024χ768 και ειχα και 8800 gts 512 mb , τωρα στα vista δεν εχω προβλημα με τις αναλυσης και παιζο full ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...