Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Virtual Dj 5


rask32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια

Σημερα εγκατεστησα το Virtual Dj στον υπολογιστη μου ο οποιος εχει λειτουργικο Vista k αντιμετωπιζω το εξης προβλημα : Οταν παω να το ανοιξω το προγραμμα για να το λειτουργισω τοτε κολλαει το προγραμμα κ μου κλεινει τον υπολογιστη .

κ επειδη το εχω κατεβασει απο το διαδυκτιο το κατεβασε ο κολλιτος μου απο το ιδιο λινκ ακριβως και δεν του δημιουργει κανενα προβλημα.

 

Τι μπορω να κανω για να το λειτουργισω το προγραμμα κ γιατι μου το κανει μονο σε μενα αυτο το προβλημα.

 

Ευχαριστω πολυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντο uninstall και μετα καντο παλι εγκατασταση με "δικαιωματα admin"

το προβλημα αυτο υπαρχει με τα vista.

 

στη χειροτερη βαλτο "συμβατοτητα" σε winxp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Γεια σας παιδια

Σημερα εγκατεστησα το Virtual Dj στον υπολογιστη μου ο οποιος εχει λειτουργικο Vista k αντιμετωπιζω το εξης προβλημα : Οταν παω να το ανοιξω το προγραμμα για να το λειτουργισω τοτε κολλαει το προγραμμα κ μου κλεινει τον υπολογιστη .

κ επειδη το εχω κατεβασει απο το διαδυκτιο το κατεβασε ο κολλιτος μου απο το ιδιο λινκ ακριβως και δεν του δημιουργει κανενα προβλημα.

 

Τι μπορω να κανω για να το λειτουργισω το προγραμμα κ γιατι μου το κανει μονο σε μενα αυτο το προβλημα.

 

Ευχαριστω πολυ !

 

Για να λειτουργήσει το πρόγραμμα (αφού, όπως λες, το κατέβασες από το διαδύκτιο), το καλύτερο θα ήταν να το αγοράσεις κανονικά.

 

Πληροφορίες για "σπάσιμο" λογισμικού δεν δίνονται σ'αυτό το forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...