Προς το περιεχόμενο

Χιονοπτωση 16-2-2008 εως 18-2-2008 σφοδρη δωστε αναφορες !!!


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχει ένα σπαστικο ήλιο τώρα... Γρρρρρρρρρ.. Αυτό ήταν;

 

 

Χτες, στις δωδεκάμιση που βγηκα, αλλοι εφτιαχναν χιονανθρωπους, αλλοι παιζαν χιονοπολεμο, τελικα το χιονι φτιαχνει το κεφι σε πολύ κόσμο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν που βγήκα λίγο έξω.Είμαι μέτς-παγκράτι.Ακόμα και οι κεντρικοί δρόμοι ήταν παγωμένοι τελείως.Μόνο όπου έπεφτε ήλιος άρχισε να λιώνει λίγο.Δεν μιλάμε για τους μικρότερους δρόμους που δεν παλευόταν η δουλειά...

Να δω αμάξια με αλυσίδες εδώ πέρα δε το περίμενα...

Τα πεζοδρόμια με χιόνι και πάγο,όλος ο κόσμος να περπατάει στο δρόμο,τα παρκαρισμένα αμάξια με 10-15 πόντους χιόνια και όσοι προσπαθούσαν να φύγουν να κάνουν πατινάζ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγες ώρες πριν..

 

Ηράκλειο Κρήτης: Ούτε ίχνος χιονιού, λιάζει!

 

Τώρα..

 

χιονίζει μέσα στο ηράκλειο εδώ και περίπου μισή ώρα.. !!

πανεπιστήμιο κλειστό επίσης..

καμιά σχέση με τις δικές σας εικόνες πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά μέχρι πότε θα είναι κλειστά τα σχολεία στην αθήνα λόγω του πάγου....

 

Κάνεις κάτι ερωτήσεις, αύριο θα έιναι κλειστά τα περισσότερα, τώρα βέβαια όλα εξαρτώνται από την κατάσταση τής υπαίθρου και την εκάστοτε απόφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις κάτι ερωτήσεις, αύριο θα έιναι κλειστά τα περισσότερα, τώρα βέβαια όλα εξαρτώνται από την κατάσταση τής υπαίθρου και την εκάστοτε απόφαση.

 

Τα περισσότερα ? Εγώ άκουσα πώς στον νομό αττικής αλλά και σε άλλους νομούς θα είναι όλα κλειστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα ? Εγώ άκουσα πώς στον νομό αττικής αλλά και σε άλλους νομούς θα είναι όλα κλειστά.

 

Τα καναλια παντως ειπανε οτι το ΠΑ.ΠΕΙ και τα ΤΕΙ Πειραια θα ειναι ανοιχτα αυριο...

Μπορει καποιος να το εξακριβωσει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα παντου τα σχολεια... μερικοι βρηκαν την ευκαιρια να καθηοσυν και να κανουν διακοπες..

 

αυτο νομιζω ηταν το πρωτο που μας ενδιεφερε οταν πηγεναμε σχολειο....ωραιες εποχες το εχω επιθυμησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...