Προς το περιεχόμενο

Χιονοπτωση 16-2-2008 εως 18-2-2008 σφοδρη δωστε αναφορες !!!


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περπάταγα μέσα στη νύχτα... στην αριστερή λωρίδα της Συγγρού! Χαλαρά B)

Χιονοθύελλα.

 

Το σπαστικό με όλα αυτά είναι πως το πρωί θα βγάλει ήλιο και όλα θα εξαφανιστούν σε χρόνο dt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πετρούπολη ώρα 4....χιονοθύελλα και γύρω στα 30 εκατοστα χιονι....γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ....ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει είμαι τιτανομεγιστοτεράστιος...

 

ξεκίνησα από Λιοσίων για Πετρούπολη,κατάφερα και έφτασα Πετρούπολη, και κόλλησα ακριβώς έξω από το σπίτι μου... :o

 

Μετά από διάφορες άκαρπες προσπάθειες να ξεκολλήσω, (φτυάριζα το χιόνι με φαράσι, έβαζα ξύλα κάτω από τις ρόδες κλπ.) πήρα τηλ. ένα φίλο και ήρθε και έσπρωξε μέχρι ένα σημείο, όπου για καλή μου τύχη μόλις είχε ξεπαρκάρει κάποιος με αλυσίδες... :-)

 

Τον κέρασα δυο μπύρες, και καμμιά δεκαριά ταινίες για να ανταποδώσω την χάρη. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει είμαι τιτανομεγιστοτεράστιος...

 

ξεκίνησα από Λιοσίων για Πετρούπολη,κατάφερα και έφτασα Πετρούπολη, και κόλλησα ακριβώς έξω από το σπίτι μου... :o

 

Μετά από διάφορες άκαρπες προσπάθειες να ξεκολλήσω, (φτυάριζα το χιόνι με φαράσι, έβαζα ξύλα κάτω από τις ρόδες κλπ.) πήρα τηλ. ένα φίλο και ήρθε και έσπρωξε μέχρι ένα σημείο, όπου για καλή μου τύχη μόλις είχε ξεπαρκάρει κάποιος με αλυσίδες... :-)

 

Τον κέρασα δυο μπύρες, και καμμιά δεκαριά ταινίες για να ανταποδώσω την χάρη. :P

 

 

 

χαχαχαχαχα τι γίνεται ρ πατριώτη έξω βλέπεις?

Απο Πετρουπολη γίναμε Αγία Πετρούπολη....Ναχαμε και ρωσίδες....:X

 

Αυριο θα βγω με έλκηθρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε 15αυγουστο δεν ηταν τοσο αδειοι οι δρομοι...επισης πολλοι κεντρικοι δρομοι χρειαζονται αλυσιδες δηλ. ελεος παλι καλα που λενε οτι κρατανε ανοιχτους τους κεντρικους δρομους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ ανέβαινα κούτσα κούτσα την Περικλέους, και με το που στρίβω στον δρόμο του σπιτιού μου είχε 30εκατοστά (χωρίς καμία δόση υπερβολής) χιόνι...

 

ε, καμμιά 10ρια μέτρα μπόρεσα να προχωρήσω και κόλλησα...

 

έπρεπε να φανταστώ πως από την στιγμή που είχε 10 εκαστοστά χιόνι στην λεωφόρο, ε, στο στενάκι που δεν πατάει ψυχή λογικό είναι να φτάσει 30...

 

τέσπα, αφού τα κατάφερα(με), μπορώ τώρα να παίξω pro ήσυχος... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα τι γίνεται ρ πατριώτη έξω βλέπεις?

Απο Πετρουπολη γίναμε Αγία Πετρούπολη....Ναχαμε και ρωσίδες....:X

 

Αυριο θα βγω με έλκηθρο.

 

το ελκηθρο ειναι μια πολυ καλη ιδεα.ξυπνα και τους ταρανδους....:P

χαλανδρι....χαμος κια η ενταση αμειωτη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου πει σε τι κατάσταση είναι η Πατησίων? Έχω κάτι δουλειές το απόγευμα εκεί και σκέφτομαι να τις ακυρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά μέχρι πότε θα είναι κλειστά τα σχολεία στην αθήνα λόγω του πάγου....

Για παντα!!! Θεε μου ειναι the day after tomorrow θα βγουμε εξω και θα παγωνουν οι πνευμονες μας, θα πεθανουμε θεε μου!!!:cry::fear::P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...