Προς το περιεχόμενο

Χιονοπτωση 16-2-2008 εως 18-2-2008 σφοδρη δωστε αναφορες !!!


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον.... μένω Αργυρούπολη (κατω απο Υμιττο) και ηδη το εχει ψιλοστρωσει!!!! Ακουσα στις ειδησεις πως το βραδυ θα πεσει περισσοτερο χιονι!!! Οποτε, καλες χιονομπαλες παιδια!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

με τρώει η ζήλια μου. Δεν έχουμε μετρό, δεν έχουμε προαστιακό, αεροδρόμιο, δρόμους, πάρκα. Ένα χιονάκι να μην έχουμε τουλάχιστον, γ@μω την π@@τάνα μου γ@μω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, νεα απο το μετωπο

 

Νεο Ηρακλειο, 1:10 ειχε τοσο χιονι που εβαλα τους υαλοκαθαριστηρες για να κανω μια αποσταση 2χλμ μαξιμουμ και μαλιστα οχι στην κατω σκαλα που κινουνται περιοδικα ανα 10'', αλλα στην κανονικη της βροχης, την συνεχομενη!!Δλδ αν το εβαζα στην αλλη μεσα σε 10'' μου ειχε ξαναμκλεισει το παρμπριζ!!Θεικο??

 

Εννοειται γινεται χαμος, εχει κρυο και της αρκουδας και δεν βλεπεις πλεον αμαξια, αντε καμια ροδα να αχνοφαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πετρούπολη χαμός, η καλύτερη μου!

 

Αν βγώ να φτιάξω χιονάνθρωπο θα με πάρουν για τρελό;

 

που μένεις ακριβώς? να πεταχτώ να παίξουμε χιονοπόλεμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, νεα απο το μετωπο

 

Νεο Ηρακλειο, 1:10 ειχε τοσο χιονι που εβαλα τους υαλοκαθαριστηρες για να κανω μια αποσταση 2χλμ μαξιμουμ και μαλιστα οχι στην κατω σκαλα που κινουνται περιοδικα ανα 10'', αλλα στην κανονικη της βροχης, την συνεχομενη!!Δλδ αν το εβαζα στην αλλη μεσα σε 10'' μου ειχε ξαναμκλεισει το παρμπριζ!!Θεικο??

 

Εννοειται γινεται χαμος, εχει κρυο και της αρκουδας και δεν βλεπεις πλεον αμαξια, αντε καμια ροδα να αχνοφαινεται

 

 

01:30 Ν.Ηρακλειο ειχαν παγωσει οι δρομοι, το αυτοκινητο ειχε γινει ασπρο και δεν εβλεπα τη τυφλα μου!

αφηστε που ειχε και ομιχλη ανα τακτα χρονικα διαστηματα στη περιοχη αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετρουπολη...2 και 15 .... είναι στρωμένο σε γκαζόνια , αμάξια κλπ ....

Οι δρόμοι είναι κουλ . Δεν έχει άνεμο οπότε θα το στρώσει καλά.

υπολογίζω γύρω στα 5 εκατοστα το πολύ δέκα.

 

Μόλις γύρισα από Κέντρο , εριχνε πολύ χοντρά και δεν έβλεπα καλα ....και κλασικα σε αμάξια και πεζοδρόμια στρωμένο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερατσινι εδω

ριχνει χιονι καθετα και ειναι πολυ καλο αυτο αρχιζουν τα αυτοκινητα και πιανουν σιγα σιγα και χαιρομαι ....

επισης βγηκα εξω στο μπαλκονι για λιγο και μπηκα μεσα ασπρος

οπως παει θα δουμε ασπρη μερα...

το μονο ασχημο ειναι οτι εχει πεσει η συνδεση του ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...