Προς το περιεχόμενο

live streaming μέσω supersport


newbie69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα παιδια, θελω να δω τον σημερινο αγωνα Ολυμπιακου - Τσελσι ο οποιος μεταδιδεται online απο το site του supersport εναντι πληρωμης και θελω να ρωτησω αν το εχει δοκιμασει κανεις και αν δουλευε καλα. Εχω μια συνδεση 8mbps/384 kbps και θα ηθελα επισης να ρωτησω αν ξερει καποιος σε τι ποιοτητες προσφερεται η μεταδοση, αν υπαρχει καποια ανττιστοιχη high quality (2000kbps) οπως στο site της uefa περαν της κλασσικης ποιοτητας των 300-400 kbps,

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το δεις μια χαρά! Το έχω δοκιμάσει. Πρέπει να έχεις πιστωτική κάρτα βέβαια! Εγώ από Μαρούσι το είδα, χωρίς πρόβλημα, δεν είναι αναγκη να είσαι στο εξωτερικό. Αν είσαι Ολυμπιακός, καλή επιτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ηθελα να δω αν το εχει δοκιμασει κανεις. Και σε μενα στην δοκιμη που εκανα πηγαινε κανονικα. Προσοχη σε οσους ενδιαφερονται ομως οτι με windows media player 9 παγωνει η εικονα. Αναβαθμιστε στον 10 που βρισκεται ευκολα μεσω google (οχι microsoft). Ο 11 που ειναι πιο τελευταιος θελει ελεγχους κτλ. κτλ.

 

Η ποιοτητα βεβαια ειναι μονο μια, αυτη των 450kbps που ειναι οριακη για παρακολουθηση σε πληρη οθονη, θα μπορουσαν να προσφερουν και μια ψηλοτερη, εφοσον καποιος διαθετει την συνδεση που οι πιο πολλοι πλεον εχουν πανω απο 1 mbps.

 

Για Ελλαδα ειναι σιγουρο οτι προσφερεται το λεει με μεγαλα γραμματα στη σελιδα.Η σουπερλιγκα ειναι που την δειχνουν μονο σε εξωτερικο, οχι το ch. league.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω πολύ συχνά αγωνες του ελληνικού πρωταθλήματος από το site του supersport και η ποιότητα είναι αρκετά καλή! Βεβαια τους βλέπω σε μεγάλη οθόνη (22 wide), στην οποια αν πλησιάσεις πολύ κοντά pixeliazei λιγάκι... Σύμφωνα με το site, όλοι οι αγωνες έχουν την ίδια ποιότητα (500kb). For your information, η σύνδεση μου είναι στα 6,5mb (πραγματικά) και χρησιμοποιώ τον τελευταίο WMP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=6385&part=sports

 

 

ελπίζω να μπορεσεις να δεις....

έχει αρκετα να δοκιμάσεις σιγουρα κατι θα σου κάνει...

εχω δει κατα καιρους διάφορους αγώνες...

 

 

καλό αγώνα.,...:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

georgepetrou:

 

Το αγορασα το ματς, τωρα μου βγαζει κατω απο το παιχνιδι "ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ" αλλα δεν υπαρχει καποιο αλλο link για να ανοιξω το video, ποτε θα μπορω να αρχισω το streaming?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως υπάρχει καποιος τροπος να βλεπεις παιχνιδια της super league αν είσαι στην ελλαδα?

δηλαδη να πληρωνεις κανονικα αλλα να νομιζουν οτι δεν εισαι απο ελλαδα ετσι ωστε να μπορείς να επιλέξεις

τα ελληνικά παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...