Προς το περιεχόμενο

mio 168


valiaTS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalispera se olous...

eimai ligo asxeti kai tha ithela na rotiso ta exis:

exo to mio 168 kai ta exis provlimata

1)otan kano poli kero na to xrisimopoiiso mplokari kai mou zitai neo activation key.

kano kati lathos i einai fisiologiko?

2)an valo to palio activation key mou vgazi kati akatalavistika.

3)thelo na katevaso xartes gia italia, gallia kai ispania. xerete apo pou?

4)iparxei periptosi na min ta sikoni? (exei to destinator 3 kai mnimi 128mb)

prepi na paro megaliteri?

thanks apo tora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου κατ αρχας καλωσηρθες στην παρεα μας.

 

1. Απαγορευοντε τα greeklish στο forum (διαβασε τους κανονες)

2. Στα παλια pda αυτο συμβαινει αν εχουν Windows mobile 2003 (αυτα εχει το mio 168 γιατι το ειχα κι εγω).

 

Για χαρτες σιγουρα θελεις μεγαλυτερη καρτα αλλα αυτο ειναι ευκολο.. Για το απο που θα τους κατεβασεις ρωτα την www.ngi.gr

 

Αυτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου συνιστούσα επίσης να βάλεις μια πιο καινούργια έκδοση του Destinator μιας και αυτή που χρησιμοποιείς είναι πολύ παλιά και δεν έχει αξιόλογους χάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ παιδια.

(γιαννη platano ευχαριστω αλλα είμαι φίλη(κοριτσάκι)και χαιρομαι που ειμαι και εγω πλέον μέλος του forum σας-πρωτη φορα ρωταω κάτι και μου απαντάνε τόσο γρηγορα)

ηδη σημερα το πρωι το εφτιαξα και δουλευει κανονικα.

με ενδιαφερουν οι χαρτες για ιταλια, γαλλια και ισπανια γιατι σχεδιαζω ενα ταξιδι με μηχανη προς τα εκει οποτε θα ηθελα να υπαρχει μια σχετικη ακριβεια στον πλοηγο οπως και στις πληροφοριες που μου δινει σχετικα με βενζιναδικα κτλ.

αξιζει τον κοπο να βαλω το destinator 6 ή θα παιδευτω άδικα και είναι καλυτερα να αγοράσω ενα νέο πλοηγό?

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλια (?) συγνωμη για το "φιλε" !!!

 

Δεν μπορεις να βαλεις το 6 στο mio 168. Mεχρι destinator ND μπορεις.

 

Θα προτεινα ανεπιφυλακτα ενα pna καθαρα για πλοηγση !!!!Εχω το Tibo και ειναι αψογο !!!!Ξεκιναει απο 320 ευρω αλλα τα αξιζει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Traveler που πουλάει ο Κωτσόβολος στα 129 Euro μια χαρά είναι. Το πήρε ένας φίλος και του το έστησα, δουλεύει Destinator 7 άψογα!

 

Από χάρτες μην ανησυχείς... υπάρχουν για όλο τον κόσμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΝΝΗ PLATANO

επειδή είμαι και απο τη μεγάλη σου αγαπη (θεσ/κη) δωσε μου λιγο ακομα τα φώτα σου.

υποθετω οτι το destinator ΝD ειναι παλιοτερο.

θεωρείς οτι κανει για τη δουλεια που το θέλω η πλέον δεν θα με καλύπτει?

ειναι καλύτερα να πάω σε μια λύση σαν αυτό που πρότεινε ο athanasso77 (ευχαριστω και για την προταση-ακουγεται πολυ ελκυστικη) ή να παω σε κάτι ακριβότερο?

(υπόψιν οτι θελω να κανω το ταξίδι χωρίς να χρειαστει να φορτωσω στη διαδρομη αλλους χάρτες επειδη δεν θα τα χωράει η μνημη)

 

ευχαριστω παιδες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΝΝΗ PLATANO

επειδή είμαι και απο τη μεγάλη σου αγαπη (θεσ/κη) δωσε μου λιγο ακομα τα φώτα σου.

 

Τωρα πατησες το ...κουμπι μου !!!!

 

Πιστευω οτι οτι πληρωνεις παιρνεις εστω και αν ειναι λιγο υπερτιμημενο !!!

 

Το Tibo σαφως ειναι πιο ακριβο αλλα το θεωρω το πιο αξιπιστο !!! Και οχι μονο εγω !!!! Ετσι λενε και στο inetrnet..

Η αλλη λύση ειναι πιο οικονομικη αλλα δεν ειναι δοκιμασμενη ...

 

Γνωμη μου παντα !!!

 

Καλη επιλογη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλη λύση ειναι πιο οικονομικη αλλα δεν ειναι δοκιμασμενη ...

 

Είναι δοκιμασμένη και με πολύ αξιόλογα αποτελέσματα που θα ζήλευαν και ακριβότερες προτάσεις τις αγοράς. Επειδή είναι φτηνή, δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή σαν λύση, απλά πρόκειται για προσφορα.

 

υπόψιν οτι θελω να κανω το ταξίδι χωρίς να χρειαστει να φορτωσω στη διαδρομη αλλους χάρτες επειδη δεν θα τα χωράει η μνημη

 

Ανάλογα με το μέγεθος τις SD κάρτας που θα επιλέξεις, δεν θα έχεις πρόβλημα χωρητικότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...