Προς το περιεχόμενο

Αγορα PDA/GPS


wesker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά ενός PDA με κινητό τηλέφωνο και GPS. Στο μυαλό μου παίζει το Mio A501 και το Glofiish X500. Ποιό από τα 2 μου προτείνετε; Καμία άλλη πρόταση; Δεν θέλω η αγορά να ξεπεράσει τα 600?. Το Mio μου αρέσει σαν εμφάνιση αλλά με ανησυχουν οι χάρτες της mio map που δεν είναι και από τους καλλίτερους (σε σχέση με Destinator η μέρα με την νύχτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, κανένα από τα δυο. Στα λεφτά που θες προτείνω χ600. Το cruise είναι λίγο πιο ακριβό, σούπερ τηλέφωνο, ευχρηστία, εμφάνιση, μνήμη αλλά μέτριο gps και κακή απόδοση σε video. Το χ600 έχει τέλειο gps, ελαφρύτερο, όχι τόσο εύχρηστο αλλά συνολικά αξιοπρεπές. Για περισσότερες λεπτομέρειες στο navimania.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, κανένα από τα δυο. Στα λεφτά που θες προτείνω χ600. Το cruise είναι λίγο πιο ακριβό, σούπερ τηλέφωνο, ευχρηστία, εμφάνιση, μνήμη αλλά μέτριο gps και κακή απόδοση σε video. Το χ600 έχει τέλειο gps, ελαφρύτερο, όχι τόσο εύχρηστο αλλά συνολικά αξιοπρεπές. Για περισσότερες λεπτομέρειες στο navimania.

 

Καλά το εύχρηστο είναι υποκειμενικό. Μπορεί κάτι που κάποιος βρίσκει δυσχρηστο εμένα να μου φανεί εύχρηστο. Το touch είναι πραγματικά πανακριβο και δεν θα ήθελα να ξεπεράσω τα 500?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ήμουν μεταξύ Α701 και Χ600. Το Μιο δυστυχώς το βρήκα σε λίγα μαγαζιά και αυτά ήταν demo βιτρίνας οπότε δεν το αγοράζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την βοήθειά σας παιδιά! Τελικά πήρα το Glofiish x600 με το προγραμμά χωρίς πάγιο της Vodafone! Πολύ όμορφο μηχάνημα και σαν δυνατότητες και σαν εμφανιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...