Προς το περιεχόμενο

Ποιό τραγούδι ακούτε τώρα?


rile

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 27,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Download video
Download video

Τα Credits στην γυναίκα μου που είναι Αγγλία τώρα και μου έστειλε αυτό, γιατί το δικό μου Profile στο youtube το προσωπικό είναι γεμάτο με Electro Punk Rock.

Επεξ/σία από SeXBOX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, AtiX said:

Φίλε μου... αυτές τις μέρες ακούω συνέχεια αυτό...

Download video

ευχαριστώ για το από πάνω video...

Max Richter είναι από τους αγαπημένους μου και οι Kronos Quartet, είχα την τύχη να ακούσω και τους 2 και άλλους το 2011 εδω.

Download video

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι να οδηγώ την αποφράδα ημέρα στην Westway όπου πήγαινα σε ένα συνέδριο μιας εβδομάδας που γινόταν τότε και να βλέπω τον Grenfell Tower, ένα κτήριο λευκό με γκρι να είναι πραγματικά κατακόκκινο στο φως του απογεύματος, θυμάμαι 2-3 συνεχόμενες μέρες που πέρναγα ακόμα ο πύργος να καπνίζει. Φέτος με τους θανάτους στην Ελλάδα από τις πυρκαγιές που ήταν και περισσότερες οι απώλειες τι έγινε; Συγκινήθηκε το κράτος; Αντίθετα έριξε ευθύνες στα θύματα για το που χτίσανε. Στην Αγγλία σε μια εβδομάδα η κατασκευάστρια εταιρεία που είχε αναλάβει την ανακαίνιση κλήθηκε να δώσει απολογία και να παραδώσει τα σχεδία. Σε μια εβδομάδα όσοι έμειναν άστεγοι είχαν την δυνατότητα με την βοήθεια του κράτους να πάρουν οικείες, χρηματικά βοηθήματα και πολλές κατοικίες τις κάνανε δωρεά μεγάλες εταιρείες, είχαν ψυχολογική υποστήριξη και σε όσους χάσανε ανθρώπους τους και σε όσους γλύτωσαν την τελευταία στιγμή, όλες οι κηδείες έγιναν με δημοσία δαπάνη. Ευχομαι η πυρόπληκτη γυναικά που έχασε άντρα/παιδιά και κατέθεσε να κληθεί το κοινοβούλιο να λογοδοτήσει να τους πάει #$$%ας. Επίσης η καλλιτεχνική Ελληνική κοινότητα "συγκινήθηκε" τόσο πολύ που ανεβάζανε πλατσουρίζοντας με instavideos την "συμπόνια" τους...

 

Download video

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...