Προς το περιεχόμενο

αγορα iphone


theo_s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση! Μια διευκρινηση, cash φανταζομαι να δεχονται (και οχι μονο πιστωτικη).

 

Apple store στο Chicago φανταζομαι εχει...Απο που αλλου μπορει να τα αγορασει (δεν θελω να τον βαλω να ψαχνει).:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι να το βρείς πάντως γιατί είναι ένας φίλος εκεί τώρα και δεν υπάρχει σε κανένα applestore. Υπάρχει έλλειψη η περιορισμένη παραγωγή και πρέπει να πας από τα ξημερώματα μήπως και πετύχεις κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dr.Fuzzy όπως είπε ο Hal θα βρει πάρα πολύ δύσκολα διότι δεν υπάρχει κανένα, ούτε καν για test. Και εγώ άτυχος είμαι. Εδώ και 15 μέρες ψάχνει ο θείος μου στα Apple Stores και δεν υπάρχει tpt. Έχει ψάξει 6 Apples Stores στην New York.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, βαζω την credit card μου (mastercard) στο apple store, στο account που εφτιαξα , την εκανε validate κανονικα και με αφηνει να προχωρησω σε checkout. Ειναι σιγουρο οτι δεχεται μονο credit card που εχει εκδοθει στην Αμερική; :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε γαμώτο και την άλλη βδομάδα πάω Νέα Υόρκη και ήθελα να πάρω ένα.Ελπίζω μέχρι τα μέσα Μαίου να έχουν φέρει.

 

Πολύ χλωμό γιατί η παραγωγή αυτού του iphone απότι φαίνεται έχει σταματήσει τελείως και έχουν επικεντρωθεί στο να φτιάξουν stock me 3G iphones. Ότι υπάρχει είναι από αυτά που έχουν μείνει στις αποθήκες... Ειδικά με τις προσφορές και τις εκπτώσεις που έχει κάνει η ευρωπαική αγορά έχουν εξαφανιστεί ΟΛΑ τα 8GB...

 

Το έχω πει πολλές φορές...Εδώ που είμαστε πια νομίζω θα ήταν πολύ πιο σοφό να περιμένατε όλοι το 3G. Ακούγεται ότι θα έχει πολλά πράγματα παραπάνω, αλλά και facelift... Και ειδικά για Ελλάδα είναι ένα μεγάλο βήμα που δεν έχουμε EDGE..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...