Προς το περιεχόμενο

Liverpool FC


vamos vamos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν πιστεύω οτι έχουμε ομάδα να χτυπήσουμε στα ίσια την MU. 

 

Καλά και εγώ είμαι ψιλο-φαν της MU αλλά πιστεύω πως είναι 50-50 η πρόκριση, γιατί και οι δύο ομάδες είναι απρόβλεπτες, με τις μαύρες τους τις περισσότερες φορές.. Αν βρεθούν στα καλά τους στα 2 παιχνίδια, θα δούμε ωραία μπάλα και πολλά γκολ(ελπίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μου αρέσει καθόλου η MU, καθαρά Liverpool είμαστε! Αλλα αντικειμενικά η ομάδα χρειάζεται ενίσχυση, ειδικά στην άμυνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσει καθόλου η MU, καθαρά Liverpool είμαστε! Αλλα αντικειμενικά η ομάδα χρειάζεται ενίσχυση, ειδικά στην άμυνα.

 

Και οι 2 τραγικές είναι στην άμυνα.. Ότι κάνουν επιθετικά θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια απο τα ιδια και χτες..Η Marketing United ανυπαρκτη,η Λιβερπουλ αν ηταν πιο σοβαρη στα τελειωματα θα μπορουσε να ειχε κερδισει για δευτερη φορα αλλα τελικα εμεινε στην ισοπαλια..Η σημερινη κληρωση εφερε αντιμετωπο τον Κλοπ με την πρωην ομαδα του την Ντορτμουντ..

 

1497496_10154167772192573_89804016354719

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και χτες..Η Marketing United ανυπαρκτη,η Λιβερπουλ αν ηταν πιο σοβαρη στα τελειωματα θα μπορουσε να ειχε κερδισει για δευτερη φορα αλλα τελικα εμεινε στην ισοπαλια..Η σημερινη κληρωση εφερε αντιμετωπο τον Κλοπ με την πρωην ομαδα του την Ντορτμουντ..

 

1497496_10154167772192573_89804016354719

 

Πρόβλεψη: Αυτά τα δύο παιχνίδια θα αφήσουν ιστορία στην οπαδική ιστορία του Ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο να αφησουν ιστορια ??

Επειδη το επιπεδο της Λιβερπουλ ειναι στο κοντα χειροτερο της ιστοριας και η Ντορτμουντ σαρωνει με την αποδοση της ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Φοβερη ματσαρα και προκριση για την Λιβερπουλ η οποια αν και βρεθηκε να χανει 0-2 και 1-3 καταφερε να

το γυρισει σε 4-3 και σε συνδυασμο με το 1-1 του πρωτου ματς να αφησει εξω την Ντορτμουντ..

13012787_10154255034177573_2078893962840

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...