Προς το περιεχόμενο

Χρειάζομαι router


jonhh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειαααα!!

 

Σε λίγες μέρες θα μου αναβαθμιστεί η ταχύτητα σε 24 mpbs και χρειάζομαι καινούργιο ρούτερ! έχετε να προτείνετε κάποιο καλό?

τηχχχχχχχχχχχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λινκσυς wag200 ζυχελ 660 ιτε το r eite h eite hw.το πρωτο μια ethernet το δευτερο 4 και firewall το τριτο ολα αυθτα και wireless.δεν ειπες τι ετερεια8α βαλεις βεβεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ακομη τα 3Com (εξαιρετικα) .... και τα Daytrek (οτι καλυτερο σε ημιεπαγγελματικα αλλα με λιγο δυσχρηστο interface). Ta zyxell πολυ καλα. Τα linksys αν σου κατσει καλα στη γραμμη σου και δεν εχεις αποσυνδεσεις ειναι best ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ακομη τα 3Com (εξαιρετικα) .... και τα Daytrek (οτι καλυτερο σε ημιεπαγγελματικα αλλα με λιγο δυσχρηστο interface). Ta zyxell πολυ καλα. Τα linksys αν σου κατσει καλα στη γραμμη σου και δεν εχεις αποσυνδεσεις ειναι best ;)

 

για τα λινκσυς ετοιμαζεται κατι καλο που θα λυσει πολλα θεματα disconects.καλιο αργα παρα ποτε.

 

WAG 300 το έχω 1 χρόνο παρα πολύ καλό

http://www.skroutz.gr/products/list?keyphrase=wag300

 

εχουν βγει αλλα 2 ρουτερ μετα απο αυτο.το 315 και 325 αν θυμαμε σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα μετα απο κανα δυο τηλ. στη forthnet για ποιοτητα γραμμης απο οτι ειδα μου επεσε λιγο το upload σε 700kbits απο 970kbits που ειχα πριν, αλλα κατεβαζω σταθερα με 2.5MB και εχω να δω disc..s πολυ καιρο τωρα (PPOE-LLC)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα μετα απο κανα δυο τηλ. στη forthnet για ποιοτητα γραμμης απο οτι ειδα μου επεσε λιγο το upload σε 700kbits απο 970kbits που ειχα πριν, αλλα κατεβαζω σταθερα με 2.5MB και εχω να δω disc..s πολυ καιρο τωρα (PPOE-LLC)

 

ισως αλλαγη προφιλ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...