Προς το περιεχόμενο

Καλο ποντικι, αθορυβο, ως 50€.


GeorgeMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγω εχω αυτο κ ειμαι ευχαριστιμενος σε ολους τους τομεις

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978174&product=1010174

υπαρχει κ μια εκδοση χωρις τα βαριδια στην τημη που θες αλλα δεν στην προτηνω.

ενα απ τα καλιτερα ειναι αυτο

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978174&product=889407

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι σπαστικο.

Οπως εγω εκνευριζομαι ασχημα οταν δεν ειμαι στο pc και το ακουω ετσι εκνευριζονται και οι αλλοι...

 

Και ναι, το 5ετιας A4 tech με ΜΠΙΛΙΑ κανει πιο λιγο θορυβο απο το Optical (τρομαρα του) Labtec που εχω τωρα...

Βεβαια εγω αναζητω ποντικι διαφορετικης κατηγοριας.

 

Παιδια παρακαλω προτεινετε καποιο γιατι δε μπορω αλλο τα νευρα μου το βραδυ!

 

να θες αθόρυβη ρόδα, καλό ασύρματο ποντικάκι τότε πάρε αυτό http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978174&product=881023 χώρις 2η σκέψη.

 

Βασίκά εγώ πήρα το πιο ακριβό της logitech με 2 ροδάκια παρακαλώ αλλά δεν το βρίκα τώρα να στο δείξω. Αυτή η γενιά ποντικιών είναι ότι καλήτερο μπορείς να αγοράσεις. Η ρόδα έχει την απίστευτη ιδιότιτα να μπορεί να κυλά κλασσικά ή εντελώς ελεύθερα ανάλογα με την ταχύτητα που την ρολάρεις. Πραγματικά κουφάθικα όταν το προτοδούλεψα, έβαλα και την 2η ροδούλα να zoomαρει και ρερφάρω ανετοτατα στο internet με ένα ποντίκι και μόνο. ΠΑΡΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό όμως είναι τελείως για δεξιόχειρες...δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύεται ο Georgeman...

 

και εγώ αριστερόχειρας είμαι αλλά γενικά το ποντίκι με το αριστερό το δουλευω, στην πρώτη δημοτικού έμαθα να γράφω με το αριστερό και στην 1η γυμνασίου έμαθα να δουλεύω το ποντίκι με το δεξί ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
πήγενε σε κανένα Media Markt πού έχει όλα τα ποντίκια του ανοιχτά να τα δείς και να τα ακούσεις..

 

ειδικά το 2ο...που ο καθένας θα πηγαίνει να τα "testάρει" φαντάζομαι τι θόρυβο θα κάνουν από την πολλή χρήση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι μεταξύ των Logitech MX518 και το G5 blue 07.Έχουν κάποια διαφορά?

 

ειδικά το 2ο...που ο καθένας θα πηγαίνει να τα "testάρει" φαντάζομαι τι θόρυβο θα κάνουν από την πολλή χρήση :P

 

Σήμερα πήγα να δοκιμάσω μερικά.Είσαι λίγο υπερβολικός,καλά ακουγόντουσαν τα κλικ.Εγώ βέβαια πήγα για να τα δοκιμάσω στο χέρι αφού με ένα Logitech που πήρα απο e-shop δεν μου βγήκε καλό και με πονάει ο καρπός.:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To sidewinder οπως και το VX Revolution ειναι ο ορισμος του δεξιοχειρα, ειναι υπερβολικα ''στραβά'' για εμας τους κοινους θνητους (αριστεροχειρες-μειοψηφια).

 

Γενικα σε αυτα τα ασυρματα η μπαταρια ποσο περιπου κραταει? 1 μηνα ή πολυ λεω?

 

Α και κατι που δεν ξερω πως το συμπερανατε, δεν ειμαι gamer.

Δεν παιρνω ποντικι βασει το gaming και της ακαριαιας αποκρισης. Απλα δε θελω να καθυστερει πολυ.

Ποντικι που να μην κανει ''κλικ'' δεν υπαρχει, αλλα που να κανει εντονο-σπαστικο κλικ και που να μην κανει καθολου εντονο κλικ ναι, υπαρχει.

 

Συνεχιζω να αναμενω προτασεις..!

 

 

Για την ιστορια, εχω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να έχεις υποψην οτι τα λασερ καταναλωνουν πολυ περισσότερο ρευμα απο τα οπτικα. το mx revolution μου κραταει καμια βδομαδα αλλά δεν με πειραζει καθολου μια και έχει οραιότατη βάση φόρτησης ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ως εκ τουτου μπορεις να προτεινεις καποιο καλο με οπτικο αισθητηρα?

 

Γενικα τα Laser ή τα οπτικα ειναι καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτά: 1, 2, 3 (εάν τα έχουμε εδώ τώρα δεν ξέρω, είναι ότι βρήκα από logitech που είναι Ambidextrous). Αυτό επίσης είναι κορυφή, αλλά δεν νομίζω να κάνει για εμάς τους αριστερόχειρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε καλα οχι και 100δολαρια για ενα ποντικι...

 

Το 1 το βρηκα με 58 (σε 1 καταστημα, το δευτερο πιο φτηνο το ειχε 82..., αρα δε μας κανει). , το 2 με 30, το 3 με 30 επισης...

 

Για δες κι αυτο http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/168&cl=us,en και πες μου...

 

Χιλια ευχαριστω παντως για τις προτασεις, θα το μελετησω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι μεταξύ των Logitech MX518 και το G5 blue 07.Έχουν κάποια διαφορά?

 

 

 

Σήμερα πήγα να δοκιμάσω μερικά.Είσαι λίγο υπερβολικός,καλά ακουγόντουσαν τα κλικ.Εγώ βέβαια πήγα για να τα δοκιμάσω στο χέρι αφού με ένα Logitech που πήρα απο e-shop δεν μου βγήκε καλό και με πονάει ο καρπός.:mad:

 

518 ειναι led, το g5-g7 ειναι laser. και επειδη ειχα g7 και πηγα σε 518 μπορω να πω οτι το 518 ειναι με διαφορα καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...