Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ελληνικά κανάλια την εχουν πέσει, τωρα τελευταία, στις ξένες σειρές. (Λόγω κόστος κλπ) Με πρωτεργάτη τον ΣΚΑΙ.

 

Αλλα φαντάζομαι δεν θα εχουν τρελές τηλεθεάσεις, αφου οσοι τις παρακολουθούν τις βλέπουν απο το ίντερνετ και οσοι δεν τις ξέρουν θέλουν να βλέπουν "50-50" και "φίλα τον βάτραχό σου".

Επεξ/σία από ANHLIKOS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ελληνικά κανάλια την εχουν πέσει, τωρα τελείται, στις ξένες σειρές. (Λόγω κόστος κλπ) Με πρωτεργάτη τον ΣΚΑΙ.

 

Αλλα φαντάζομαι δεν θα εχουν τρελές τηλεθεάσεις, αφου οσοι τις παρακολουθούν τις βλέπουν απο το ίντερνετ και οσοι δεν τις ξέρουν θέλουν να βλέπουν "50-50" και "φίλα τον βάτραχό σου".

Εγω παντως προτιμω το να παιζουν ξενες σειρες αφου δε ψηνονται να φτιαξουν τιποτα δικο τους της προκοπης. Παρα να μας πεταν στη μαπα τα του τυπου φιλα τον βατραχο σου καλυτερα, παροτι σειρες βλεπω μονο απο το internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με marantonis, καλύτερα να παίζουν ξένες σειρές, να βλέπουν και πώς γυρίζονται σωστά. Σίγουρα, η πλειοψηφία του insomnia που όχι μόνο βλέπει πολλές σειρές, άλλα τις έχει προχωρήσει μάλιστα, δε θα κάτσει να τη δει απ' την αρχή. Άμα τύχει και είσαι σπίτι και παίζει όμως, δε θα σε χαλάσει να χαζέψεις λίγο. Με το BBT στο star, έβλεπα καμιά φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως προτιμω το να παιζουν ξενες σειρες αφου δε ψηνονται να φτιαξουν τιποτα δικο τους της προκοπης. Παρα να μας πεταν στη μαπα τα του τυπου φιλα τον βατραχο σου καλυτερα, παροτι σειρες βλεπω μονο απο το internet.

 

sorry για το offtopic, αλλα

θα παιξει "νησι" φετο, πιστευω κ ελπιζω να ειναι αξιολογη σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το offtopic, αλλα

θα παιξει "νησι" φετο, πιστευω κ ελπιζω να ειναι αξιολογη σειρα

sorry για το οφ τοπικ επισης,

ελπιζω κι εγω να ειναι.

 

Ακομη ακουσα απο καποιο φιλο οτι θα παιξει μια Ελληνικη σειρα κινουμενων σχεδιων σατιρικη. Ισχυει ή μουφες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το οφ τοπικ επισης,

ελπιζω κι εγω να ειναι.

 

Ακομη ακουσα απο καποιο φιλο οτι θα παιξει μια Ελληνικη σειρα κινουμενων σχεδιων σατιρικη. Ισχυει ή μουφες?

 

Παίζει κάθε μέρα 8 με 9 σε όλα τα κανάλια (9 με 10 στη ΝΕΤ νομίζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το οφ τοπικ επισης,

ελπιζω κι εγω να ειναι.

 

Ακομη ακουσα απο καποιο φιλο οτι θα παιξει μια Ελληνικη σειρα κινουμενων σχεδιων σατιρικη. Ισχυει ή μουφες?

 

http://www.megatv.com/article.asp?catid=20719&subid=2&pubid=13234752

 

καλο φαινεται... λιγο copy paste south park...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.megatv.com/article.asp?catid=20719&subid=2&pubid=13234752

 

καλο φαινεται... λιγο copy paste south park...

Ειδα τα τρειλερ. Ωραιο φαινεται. Γελασα εκει που ειχε την ατακα του αυτια ως σχολιο για τη σειρα:lol:

 

Σιγουρα επηρεασμενο απο South Park, το γραφουν αλλωστε πρωτα πρωτα και στο site του μεγκα. Ελπιζω να μην ειναι bite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...