Προς το περιεχόμενο

Minimal techno, Progressive electro, etc.


tasosrodos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οντως , και το ειχα παρατηρησει κ εγω παλια με την 2m red. απλα να ξερεις , οτι καταστρεφονται τα βινιλια πολυ πιο ευκολα, λιγο back-queing να κανεις , παιζει να το φας το σημειο , και να φας ενα σημειο , μετα θα φαγωθουν και τα επομενα.

 

για αναπαραγωγη και μονο ειναι κορυφη παντως ! δες λιγο με τα αντιβαρα του μπρατσου, να μην πιεζει πολυ η βελονα το βινιλιο, βαλε οσο λεει ο κατασκευαστης η μια ιδεα λιγοτερα για να εισαι καλυμμενος 

 

btw , εχω χαλασει 3 βινιλια ετσι (2010 και μετα), ενω παλιοτερα με σφαιρικη βελονα και 30ετιας βινιλια , δεν ειχαν κανει κιχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι φλασια μου ηρθε πριν λιγο...

 

ο the hacker εχει χαθει απο προσωπου γης.καλα οχι οτι ηταν και ποτε στα πανω του , να λιγο με την kittin το μαθαμε το ονομα του..

 

απο την αλλη ο vitalic ? καπου τον εχει παρει το αυτι μου , και δεν θυμαμαι τι αλλα aliases ειχε.. αυτος οντως πιο αξιολογος , μην πω και απο τους 2 μαζι :P , πρεπει να γραφει ακομα μουσικη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^^

θυμάμαι την φρενίτιδα που είχε προκαλέσει 1998-1999 η συνεργασία τους στο track Frank Sinatra. Όλοι οι DJ's από Cox/Weatherall μέχρι Tenaglia/Deep Dish το είχαν στα playlists της εποχής....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!!

Τσεκαρα το φορουμ και με το που ειδα τι μουσικαρες παιζουν εδω εκανα αμεσως λογαριασμο και θα χαρω πολυ να συμμετεχω :-D

Για αρχη λεω να ποσταρω 2 απο τα αγαπημενα μου κομματια (αν και σχετικα παλια και τα 2) ελπιζω να σας αρεσουν!! ;)

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=z0NPVJf3cYM

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...