Προς το περιεχόμενο

Minimal techno, Progressive electro, etc.


tasosrodos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύγουστος 2009...από Αγγλία με φίλους στο San Antonio. Για να πω την αλήθεια η κατάσταση ήταν χαοτική, μιλάμε για ορδές τουριστών (και ειδικά νεαρών Βρετανών) που ήταν λιώμα όλη την ώρα. Το καλό είναι ότι υπήρχε πληθώρα επιλογών και κάθε χώρος φιλοξενούσε πολλά mobile parties που φυσικά το καθένα είχε τον δικό του χαρακτήρα...Cocoon night στο Amnesia με Sven Vath, Richie Hawtin και Ricardo Villalobos...Circo Loco στο DC10 με Lee Burridge,Davide Squillace και την πρωτοεμφανιζόμενη τότε σε warm up slot Maya Jane Coles και φυσικά το καλύτερο μου Κυριακή πρωί Space discoteca με Sasha, John Digweed και Carl Cox!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αύγουστος 2009...από Αγγλία με φίλους στο San Antonio. Για να πω την αλήθεια η κατάσταση ήταν χαοτική, μιλάμε για ορδές τουριστών (και ειδικά νεαρών Βρετανών) που ήταν λιώμα όλη την ώρα. Το καλό είναι ότι υπήρχε πληθώρα επιλογών και κάθε χώρος φιλοξενούσε πολλά mobile parties που φυσικά το καθένα είχε τον δικό του χαρακτήρα...Cocoon night στο Amnesia με Sven Vath, Richie Hawtin και Ricardo Villalobos...Circo Loco στο DC10 με Lee Burridge,Davide Squillace και την πρωτοεμφανιζόμενη τότε σε warm up slot Maya Jane Coles και φυσικά το καλύτερο μου Κυριακή πρωί Space discoteca με Sasha, John Digweed και Carl Cox!...

Η αλήθεια ειναι ότι το San Antonio ειναι μόνο για ημερήσια επίσκεψη και όχι για να μείνεις. Όλη η ομορφιά έχει μαζευτεί στην πόλη. Το δικό μου καλύτερο ειναι το Amnesia. Το ηχοσύστημα του είναι ό,τι καλύτερο έχω ακούσει και βιώσει στη ζωή μου και το main room πιο συγκεκριμένα, είναι το πιο αγαπημένο μου μέρος φορ έβερ εντ έβερ. Οποιοσδήποτε αγαπάει την ηλεκτρονική μουσική,επιβάλλεται να ζήσει την εμπειρία που δίνει αυτό το νησί.

Επεξ/σία από MsquitoPrincess
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...