Προς το περιεχόμενο

Minimal techno, Progressive electro, etc.


tasosrodos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω αν σ ενδιαφερει , αλλα ο koletzki κανει κατι σε πιο funk(y) house, συλογες.

ριξ τες μια ματια..ηταν υποκαταστατο για μενα οσο δεν εβρισκα το ειδος μουσικης που ψαχνεις κ εσυ :)

γενικα εχει ωραιες μουσικες και τον κολετζκι και την φραν τους παω πολυ!χαλαρη μουσικουλα , βγαζουν γουστα σαν παντρεμενοι και αμα λαχει χωνουν και κανα βρομικο ηχο!

 

εσυ ψαχνεις κατι σαν τον jaar σωστα + κατι ελεκτρο-μπλουζ?? κατσε κατσε να σου δωσω κατι παρομοιο DARKSIDE !! check it alone!


επισης τσεκαρε τα stil vor talent label

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ποστάρω εδώ που είναι πιο ψαγμένο τόπικ. Άκουσα μια τραγουδάρα σε μπαράκι και το μόνο στοιχείο που κράτησα ήταν το όνομα του DJ κι αυτό στο περίπου. Γραφόταν mea3y ή ma3y ή κάπως έτσι. Σε αναζήτηση δεν βρήκα κάτι. Μήπως ψιλιάζεται κανείς ποιόν ψάχνω τουλάχιστον; Thx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος ο βασσιλουδης.τον παρακολουθω στενα το τελευταιο καιρο και ανεβαινει πολυ τωρα!και μπραβο του!

 

μια ερωτηση περι gpal . που τον εχω χασει λιγο καιρο. κανει τιποτα ?βγαζει κανα single η κατι?η παει κουτσα στραβα και κανει κανα Podcast το τριμηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος ο βασσιλουδης.τον παρακολουθω στενα το τελευταιο καιρο και ανεβαινει πολυ τωρα!και μπραβο του!

 

μια ερωτηση περι gpal . που τον εχω χασει λιγο καιρο. κανει τιποτα ?βγαζει κανα single η κατι?η παει κουτσα στραβα και κανει κανα Podcast το τριμηνο?

O Στέλιος είναι από τους πιο αξιόλογους παραγωγούς στο εξωτερικό....O G Pal βγάζει κατά καιρούς κάποια singles τόσο σε ξένα labels όσο και στην δική του Swift....Τελευταία φορά τον άκουσα σε ένα set μαζί με τον έτερον ήμισυ του Anna Maria X....και μιας και τον ανέφερες μου άρεσε πιο πολύ στις πρώτες παραγωγές του (early 2000), ειδικά στην Plastic City

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλος..οτι εχει κανει ο τυπος μου αρεσει , απο το πρωτα 5'' !!

 

ο Gerber μου θυμιζει τοσο πολυ Super Flu.οπως και Max Cooper.

 

καλα ο Cooper ειναι μια κατηγορια απο μονος του.

ειναι πανεξυπνος ο τυπος.χρονια μπροστα!εχω παρακολουθησει πολλα project του..ειναι πιο creative και απο hawtin!..

ειδικα αυτο με το 4D sound!

 

αγαπημενο απο super flu

 

και αυτο που ελεγα για cooper.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω...πριν πεσω στο κρεβατι..μουρμουριζω

i am the one then i will be the one..if you are the one you allready know...

you are hardcoreee..down on it...riding the raptere to hell, on a sharp razoredge.....

 

and raisa hell-raiser

and raisa hell-raiser

 

.. τι κοματαρα κ αυτη?!που την θυμηθηκα?!

 

οταν την πρωτοακουσα ηταν σε ενα live του huntemann στο plattenleger...

 

εποχες που δεν ειχα ακομα internet στο σπιτι και αναγκαζομουν να λιωνω στα νετ..

 

εκεινο το .mp3 αν ειχε στομα , θα ελεγε ΟΧΙ ΑΛΛΟ Repeat ΣΤΟ WINAMP!!!

πραγματικα το ειχα λιωσει...ηταν η μουσικη που μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη σ εκεινο το set του huntemann χωρις να εχω ξανακουσει ιδιο ειδος..

τοτε νομιζω εκανα τα πρωτα μου πατηματα στην καταπληκτικη αυτη *ηλεκτρονικη* μουσικη σκηνη!!

 

παρτε και απολαυστε..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...