Προς το περιεχόμενο

τρελη καθηγητρια


ellilili

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ο πατερας μου απο το λιβανο μουσουλμανος η μανα μου απο εδω χριαστιαννη!!!εχω απαλαγη απο το δημοτικο ποτε δεν εχω γραψει στο τελος θρησκευτικα και πιστευω οτι ειναι το πιο κουλο μαθημα!δν αξιζει πραγματικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω εχω μια απορια που ειναι φως φαναρι. Λες οτι τη μια μερα τσακωθηκατε και την αλλη σε εβαλε να ξαναγραψεις και σου εβαλε 20????Δεδομενου οτι ειναι και σαλεμενη δεν θα επρεπε να σου βαλει 15 και ας ειχες γραψει 20? Ετσι θα ειχε και δικαιολογια για το βαθμο που σου κατεβασε. Άλλωστε σε ενα θεωρητικο μαθημα μπορει πιο ευκονα να σου κοψει βαθμους στο γραπτο.

Μήπως τελικα ναι μεν εσυ την αλλη μερα εγραψες για 20 αλλα αυτη σου εβαλε χαμηλοτερο βαθμο.

Βεβαια και τα παραπανω που λεω να ισχυουν, δεν δικαιολογειται και νομιζω οτι μια επισκεψη απο τους γονεις σου δεν θα εβλαπτε.

 

P.S: Αντρα μπορει να εχει αλλα δεν σημαινει οτι κανει και σωστα τη δουλεια του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα την ακούσει απο τους γονείς θα κάτσει σούζα η θεούσα.

 

Αν και πάλι δεν πτοήται πας με τους γονείς σου στο γραφείο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και ζητάς να γίνει έλεγχος και να πράξουν τα του νόμου.

 

Αν και αυτοί σε γράψουν τότε σκαρφίσου καμιά χοντράδα να της κάνεις να τη θυμάται για τα υπόλοιπα διδακτικά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στο διεύθηντη και είπε οτι θα τα πεί μαζί της και θα δεί τι θα γίνει. Ζήτησα να της πει να του δειξει τα διαγωνίσματα. Αν δε βγαλω τπτ τοτε θα της σκαρωσω τετοια φαρσα που θα μα βλεπει και θα τρεχει... Καμια ιδεα?(εκτος απο του τυπου καψ'της το το αυτοκινητο το σκυλο κτλ). Επισης εμαθα οτι εβαλε σε μαθητη που εγραψε 10 18!!!! Επειδη αυτος ειναι γλυφτρα και παει τις Κυριακες στην εκκλησια και παει πρωτος πρωτος για προσευχη και τετοια. Αν ειναι δυνατον!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω εχω μια απορια που ειναι φως φαναρι. Λες οτι τη μια μερα τσακωθηκατε και την αλλη σε εβαλε να ξαναγραψεις και σου εβαλε 20????Δεδομενου οτι ειναι και σαλεμενη δεν θα επρεπε να σου βαλει 15 και ας ειχες γραψει 20? Ετσι θα ειχε και δικαιολογια για το βαθμο που σου κατεβασε. Άλλωστε σε ενα θεωρητικο μαθημα μπορει πιο ευκονα να σου κοψει βαθμους στο γραπτο.

Μήπως τελικα ναι μεν εσυ την αλλη μερα εγραψες για 20 αλλα αυτη σου εβαλε χαμηλοτερο βαθμο.

Βεβαια και τα παραπανω που λεω να ισχυουν, δεν δικαιολογειται και νομιζω οτι μια επισκεψη απο τους γονεις σου δεν θα εβλαπτε.

 

P.S: Αντρα μπορει να εχει αλλα δεν σημαινει οτι κανει και σωστα τη δουλεια του ;)

 

 

Δεν μπορουσε να κοψει γιατι ειχα γραψει τελεια.Αυτη εψαχνε σελιδα σελιδα το βιβλιο να δει απο που να κοψει αλλα δεν εβρισκε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάθεσαι κι ασχολείσαι ? Τώρα ήρθαν οι εξετάσεις.Κοίτα να γράψεις καλά,που δεν μπορεί να σε αδικήσει και άσε τ' άλλα.Αν της κάνεις καμιά χοντρή πλάκα και τύχει και την έχεις και του χρόνου,θα έχεις πρόβλημα γιατί μετράει ο βαθμός και αυτή θα σε ρίξει πολύ.Ξέρω,δεν είναι κι ότι το καλύτερο αλλά έτσι πάει...στο σχολείο όποιος είναι ανώτερος σου την βλέπει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες στον πατέρα σου να περάσει μια βόλτα απο τον διευθυντή να της κοπεί ο βήχας και η "τρέλλα".

 

αυτο να κανεις, μιλησε στους γονεις σου και πες τους να πανε στον διευθυντη. πιστεψε με, ειναι ο μονος τροπος για να "φοβηθει" και να διορθωσει την αδικια που διεπραξε. αληθεια με το αλλο παιδι τι εγινε; το ειχε τιμωρησει και εκεινο η μονο εσενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκο, την έκανες την μαλ@@α σου και βοήθησες τον συμμαθητή σου να αντιγράψει.

Η καθηγήτρια σου έπραξε πολύ σωστά, άσε τις μαγκιές για αλλού.

 

Όσο για αυτούς που πρότειναν να πάει ο πατέρας σου στον διευθυντή και να φοβερίσει την καθηγήτρια, έχω να πώ : ο καλός ο μαθητής δεν φαίνεται μόνο στα γραπτά, αλλά και στην συμπεριφορά. Με τσαμπουκά δεν θα καταφέρεις τίποτα.

 

Ξαναλέω, όταν κοροϊδεύεις έναν καθηγητή, κοροίδευεις τον εαυτό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εν τω μεταξύ, δεν είπε ότι την κορόϊδευε. Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ το είπε. Αν τώρα την κορόϊδευε, αλλάζει το πράγμα. Και φυσικά η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Και η συγκεκριμένη καθηγήτρια μάλλον δεν είναι το κατάλληλο άτομο για να παιδαγωγεί, και ο μαθητής/μαθήτρια, τί είναι, έχει ίσως το θράσος του "παιδί είμαι-ό,τι θέλω κάνω". Είναι ώρα να μεγαλώσει, κι αν έχει δίκαιο ας πάει πρώτα ν' ανοίξει μια κουβέντα με την καθηγήτρια για το θέμα. Αν πάλι είχε προκαλέσει, ας πάλι πάει να το κουβεντιάσει κι ας έχει είτε τους όρχεις, είτε τις ωοθήκες ξέρω-γω να ζητήσει συγνώμμη για την συμπεριφορά, αλλά και το ζήτημα της "τιμωρίας" μέσω βαθμολογίας. Αν παρ' ολη τη συγνώμμη η καθηγήτρια είναι ανένδοτη, τότε διευθυντή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε κοπελιά γιατί η ΄κομπλεξικιά καθηγητρια έχει και κομπλεξικούς φίλους....

Εγώ θα σου έλεγα να μην ασχοληθείς καν γιατί έρχεται η 3η Λυκείου και εκεί οι βαθμοί μετράνε!Εγω έχασα κάποια μόρια από τέτοιες @@ριές!Άλλοστε Θρησκευτικά είναι!Κοροίδευσε,διασκέδασε το με τους φίλους σου αλλά ως εκεί!

Πάντως, οι γονείς προκαλούν έναν ανεξήγητο φόβο στους καθηγητές,αλλά πρόσεχε πάντα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...