Προς το περιεχόμενο

τρελη καθηγητρια


ellilili

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΜΟ 1η λυκείου : ~13

ΓΜΟ 2α λυκείου : ~11

ΓΜΟ 3η λυκείου : ~18 :P

 

btw,παράξενα φρούτα έχουμε και εμείς στο σχόλιο..

 

AODE, εκεί που όλη η καθηγητές βάζουν πάνω από 16 η 17 ο κύριος έβαλε το χαμηλότερο 10.... (εμενα 11)

τεράστιες πιθανότητες να φας -0.6 στο γραπτό :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πόσες χώρες έχουν ακόμα θρησκευτικά σε όλες τις ταξης δευτεροβαθμιας εκπαίδευσης? Και τα σωστά θρησκευτικά (2α λυκείου αν θυμάμαι) που μιλούσαν για θρησκείες διάφορων πολιτισμών (ισλαμ, ινδουισμος, ταοισμος) τα κράζανε

 

ζήτω η Ελλαδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια, γιατί πρέπει να τους δηλώνεις τι είσαι; Μήπως να ξαναβγεί και το πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων;

ΥΓ. Πολύ σοβαρό θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλωσε αθεος και ζητα απαλλαγη απο το μαθημα,

 

Δε χρειάζεται να δηλώσεις άθεος / αλλόθρησκος για να πάρεις απαλλαγή από το μάθημα .(νομίζω).

Ζω για τη πρώτη μέρα που μαθητής να τραβήξει αγωγή σε καθηγητή του ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: προς αποφυγή παρεξηγήσεων

 

μη το αφήσεις να περάσει έτσι. κάψε της το αμάξι καλύτερα (μεταξύ σοβαρού και αστείου το λέω, φυσικά και υποστηρίζω την καταγγελία πρώτα στους γονείς σου, μετά στο διευθυντή κ τελευταία λύση τη δευτεροβάθμια), μετανιώνω που δεν το έκανα (τις καταγγελίες εννοώ) στο γυμνάσιο, εκεί βέβαια, ειδικά στη 3η το είχαμε γ@μήσει το ζήτημα όλο το τμήμα με φασαρία κ κακό, αλλά οι περισσότεροι καθηγητές ήταν gtb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε φίλε, να χα κι εγώ τέτοια άγχη...

 

I concur. Και που είσαι ακόμα...

 

ΥΓ. Πολύ σοβαρό θέμα...

 

Indeed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη ιδεα μου φένετε ο διευθιντής... τωρα αν κ αυτός δν κάνει τπτ καλυτερα θα ήταν μία αναφορά στην διέυθινση 2βάθμιας εκπαιδευσης..

 

Δεν θελω να το τραβηξω τοσο. Καλυτερη η ιδεα με την αμπουλα και το καμενο αμαξι λολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I concur. Και που είσαι ακόμα...

 

 

 

Indeed.

 

 

 

Εγώ λεω να της κάψει τον σκύλο. Μάλλον, το σπίτι.

Fuck this, να κάψει και την ίδια.

 

Καμιά άλλη ενδιαφέρουσα πρόταση έχει το μενού για σήμερα;

Αν όχι να φωνάξω τον Μπάμπη τον Σουγιά και τον Σταύρο τον Πεταλούδα να μας πουν και αυτοί την άποψή τους

 

έκανα edit, αυτά που είπα, έχεις ειλικρινά δίκιο, αν κ τα είπα μεταξύ σοβαρού κ αστείου βέβαια, ειδικά σε μικρότερες και "εν θερμό" ηλικίες, καλό είναι να μην φυτιλιάζουμε κ εμείς :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No such intention. Απλά απάντησα ως αρμόζει στο επίπεδο του θέματος. 'Ασε που οι προτάσεις μου ήταν, το λιγότερο, γραφικές (σε σύγκριση με του Lucy i.e.).

 

Και στα σοβαρά τώρα, αυτό που λες εσύ για πλάκα, άλλοι το κάνουν στα σοβαρά. Και χειρότερα.

Οπότε πες με κολλημένο, αλλά ταυτόχρονα επέτρεψέ μου να μην δέχομαι τέτοιου είδους αντιδράσεις ούτε για αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ λεω να της κάψει τον σκύλο. Μάλλον, το σπίτι.

Fuck this, να κάψει και την ίδια.

 

καλε τι φταιει το σκυλι? εεεεεεεεεε ειπαμε.:fear:

 

γελασα με καποιον που λεει

" στην μανα σου το πες?" Lol

 

εγω λεω να προσεχεις αλλη φορα και να μην αφηνεις τον πισω να αντιγραφει. δεν μπορεις να κανεις και πολλα. ε να σ πω επισης οτι δεν μετραει ο βαθμος 2ας λυκειου:-D

 

κανονισε απο του χρονου να δεις τι θα κανεις.

 

ενταξει ολοι ειχαμε κομπλεξικους καθηγητες...παλαιων αρχων κλπ κλπ.

ειναι αδικο i know αλλα πες οτι της εκανες ενα κακο. θα αλλαξει αυτο τον βαθμο σου?

η εκδικηση ειναι κακο πραγμα. δεν θα καταφερεις κατι θελω να σου πω. αν μπορεις με καποιον τροπο να αλλαξεις τον βαθμο,πχ να πας στον διευθυντη, καλως αλλιως δεν μπορεις να κανεις κατι...

 

απλα ξεχνα το και προσεχε τις αλλες φορες μην φταινε αλλοι και την πληρωσεις παλι εσυ....:shock:

 

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...