Προς το περιεχόμενο

ο καλυτερος πωλητης στο ebay για αγορα iphone!!!


lambroukos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη υπαρχει αρκετος κοσμος που ενδιαφερεται για αγορα iphone σε φυσιολογικη τιμη ειπα να ανοιξω αυτο το topic....για να μην πολυλογω ο πωλητης ειναι ο nyfwireless(100% feedback)....ο συγκεκριμενος ειναι απο τους πιο φτηνους στο e-bay με τιμες για 8gb 449,9$ και για 16gb 549,9$...οι τιμες αυτες ειναι αρχικες σε δημοπρασια(που ομως δεν ανεβαινουν πολυ...ενδεικτικα εγω εδωσα 582$ για 16gb)....ενα αλλο σημαντικο πραγμα ειναι οτι χρεωνει μονο 57,49$ για μεταφορα και μαλιστα χρησιμοποιει usps express που κανει μονο 4 μερες για ελλαδα(οσοι ελληνες εχουν παρει απο αυτον iphone μπορουν να το επιβεβαιωσουν!)...το καλυτερο ομως σας το αφησα για το τελος....δεν πληρωνεις τελωνειο!!!(*απλα πρεπει απο πριν να του στειλεις πμ και να του ζητησεις να στο δηλωσει ως gift και να στο ασφαλησει εως 100$*)

 

Ελπιζω να βοηθησα αυτους που θελουν να αγορασουν φτηνα ενα iphone

ps:go get them....εξαντλουνται!!

 

 

link:

 

http://cgi.ebay.com/NEW-APPLE-IPHONE-16GB-FACTORY-SEALED_W0QQitemZ260242990938QQihZ016QQcategoryZ3312QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τιμες των 3g θα ειναι απιαστες...οποτε καλα ειμαστε και με το απλο...+ το οτι εμενα προσωπικα δεν μου εχει χρησιμευσει και ποτε το 3g οποτε χαμενα λεφτα το θεωρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε σχεση με το ipod touch συμφερει πιστευω γιατι πχ το 16gb ipod ερχεται στα 414ευρω(τιμη ελλαδας....ποιος θα το αγορασει απο αμερικη πιο φτηνα απο την στιγμη που υπαρχει επισημα στην ελλαδα??),και με την ιδια τιμη και ισως και λιγο λιγοτερο φερνεις απο αμερικη το iphone που ειναι και μοναδικη σου επιλογη μιας και δεν εισαγεται στην ελλαδα επισημα και μιας που αυτοι που το εισαγουν ανεπισημα εχουν τις τιμες απο 550 μεχρι 710ευρω....αρα αν τα βαλεις ολα αυτα κατω,το iphone αυτη την στιγμη ειναι η καλυτερη επιλογη και σε λιγο καιρο που θα πεσει και αλλο η τιμη του θα ειναι πραγματικα perfect deal!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ξεφυγαμε απο το θεμα τελειως!!τεσπα εγω απλα ανεφερομουν σε αυτους που αυτην την χρονικη περιοδο αναζητουσαν απεγνωσμενα ενα iphone....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τιμες των 3g θα ειναι απιαστες.
Αυτο το ξερεις απο προσωπικη εμπειρια?? Επισης μου αρεσε το "μονο 57usd μεταφορικα" Αλλου εχουν 40 και αρχικη τιμη 580. αρα το ιδιο, μην ψαρωνεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φυσικα δεν ειμαι μεσα στην apple για να ξερω τιμες....απλα και 100$ πιο πανω να ειναι ειναι τσαμπα λεφτα....σου χρησιμευει πουθενα το 3g???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το iPOD touch και πιο λεπτο, αλλα δεν ειναι τηλεφωνο! Αν ειναι να κουβαλαω 10 συσκευες μαζι μου...καληνυχτα! Ελπιζω το καινουργιο να εχει GPS (το 3G με αφηνει παγερα αδιαφορο!) μπας και εχω τα 3 βασικα που θελω (Mobile, WiFi, GPS) σε μια συσκευη και τελειωνει το θεμα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Ωραιο το iPOD touch και πιο λεπτο, αλλα δεν ειναι τηλεφωνο! Αν ειναι να κουβαλαω 10 συσκευες μαζι μου...καληνυχτα! Ελπιζω το καινουργιο να εχει GPS (το 3G με αφηνει παγερα αδιαφορο!) μπας και εχω τα 3 βασικα που θελω (Mobile, WiFi, GPS) σε μια συσκευη και τελειωνει το θεμα. :-)

 

Παντα απορουσα τι να το κανει καποιος το GPS στο κινητο του τηλεφωνο....την πρωτη μερα εντυπωσιαζεσαι,την δευτερη εχεις ακομα λιγο ενθουσιασμο,την τριτη περπατας στο δρομο βλεπεις που εισαι και χαιρεσαι...μετα?Τι το κανεις?πας στην σχολη σου και βλεπεις τα δρομακια?Πας για καφε και βλέπεις σε ποιο δρομο ειναι το μπαρ??

Και αν καποιος ειναι επαγγελματιας και το χρειαζεται στο αμαξι του δεν νομιζω η λυση του κινητου με την μικρη οθονη και την μικρη αυτονομια να ειναι η καλυτερη...ενα "σταθερο" με βαση ειναι καλυτερο πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα απορουσα τι να το κανει καποιος το GPS στο κινητο του τηλεφωνο....την πρωτη μερα εντυπωσιαζεσαι,την δευτερη εχεις ακομα λιγο ενθουσιασμο,την τριτη περπατας στο δρομο βλεπεις που εισαι και χαιρεσαι...μετα?Τι το κανεις?πας στην σχολη σου και βλεπεις τα δρομακια?Πας για καφε και βλέπεις σε ποιο δρομο ειναι το μπαρ??

Και αν καποιος ειναι επαγγελματιας και το χρειαζεται στο αμαξι του δεν νομιζω η λυση του κινητου με την μικρη οθονη και την μικρη αυτονομια να ειναι η καλυτερη...ενα "σταθερο" με βαση ειναι καλυτερο πιστευω...

 

Κοίτα αν είναι να πάρεις κινητό-gps για να βλέπεις που είσαι κ να χαίρεσαι....τι να πω....απέτυχες.....

Το GPS το χρησιμοποιείς για να πας κάπου που δεν ξέρεις πως να πας, να δεις την διαδρομή (η να την δείξεις σε κάποιον άλλο) κ γενικά να το χρησιμοποιήσεις σε δρόμους που δεν ξέρεις!!!!Μόνιμα ανοιχτό το gps θα δεις ότι το έχουν μόνο επαγγελματίες οδηγοί.

Συμφωνώ απολύτως για την αυτονομία (κινητό με bluetooth+gps= καταστροφή!) αλλά αυτό λύνεται εύκολα με φορτιστή αυτοκινήτου.

Κ επίσης....μικρή οθόνη?Ποιο?Το iphone???????Τα pda-gps????

Μόνο τα Νοκια θα μπορούσα να πω ότι έχουν σχετικά μικρή οθόνη (σε σύγκριση με iPhone & PDA-gps-gsm).

Κ στην τελική....εγώ στα μεγάλα ταξίδια(που χρειάζομαι gps) βάζω στην παλιά μου συσκευή την sim κ έχω το pda-gps μου μόνο σαν gps.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με το ΗΤC touch cruise εχω βολευτεί και στο θέμα gps.Σε πόλεις που δε γνωρίζεις το gps είναι τεράστια ευκολία. Εδώ προχτές που έψαχνα φαρμακείο με βόλεψε και στην πόλη μου (που να θυμάσαι που είναι ο τάδε δρομος). Πολύ καλό τηλέφωνο, καλή σε μέγεθος οθόνη και με μια βάση και έναν φορτιστή αυτοκινήτου τα έχεις όλα σε ένα νοικοκυρεμένα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...