Προς το περιεχόμενο

AYTOKOΛΛΗΤΑ


gponiris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να βρω αυτοκολλητα λουλουδια για διακοσμηση τοιχου?(οπως στη σελιδα http://www.teleiosgamos.gr) στην αρχη σκεφτομουν να τα εφτιαχνα εγω για να μην ξυλωθω οικονομικα,αλλα χρειαζομαι κανενα σχεδιο...μηπως καποιο link απο γνωστες?

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα!!! Εδώ δίπλα! Θα πάω από την Φένα, να δω πόσο τα πουλάει, από περιέργεια και μόνο... Όχι ότι δεν είναι καταπληκτικά, μερικά πολύ θα τα ήθελα στο σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πολυ ωραια πραματα!μακαρι να υπηρξε καποιος να μας ελεγε και πως να τα κατασκευασουμε.λογικα το σχεδιο ενδιαφερει πιο πολυ μιας και το αλλο μερος ειναι αυτοκολλητη μεμβρανη που τη βρισκεις παντου...καμια ιδεα για enlarge σχεδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα decals είναι σε μια πολύ λεπτή, αλλά και αρκετά ανθεκτική ώστε να μην σκίζεται, διάφανη μεμβράνη, χωρίς ελαστικότητα. τα μη τυπωμένα τμήματα της μεμβράνης δεν φαίνονται καθόλου με το μάτι όταν το decal κολλήσει σωστά. Ούτε γυαλίζει καθόλου. Οπότε δεν νομίζω πως την βρίσκεις παντού, ούτε πως μπορείς και τόσο εύκολα να τυπώσεις - σχεδιάσεις πάνω της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πολυ ωραια σχεδια, αν εχεις ορεξη μπορεις να παρεις καμια ιδεα να τα σχεδιασεις και μονος σου! Λιγο δυσκολο πανω σε μεμβρανη για να γινει αυτοκολλητο βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...