Προς το περιεχόμενο

Top Gear BBC 2


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι, ειναι λιγο μπερδεμα το ολο θεμα.

διαβασε εδω αν σε ενδιαφερει:

https://en.wikipedia.org/wiki/Fifth_Gear

https://en.wikipedia.org/wiki/Top_Gear_(1977_TV_series)

https://en.wikipedia.org/wiki/Top_Gear_(2002_TV_series)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Προσωπικά θα προτιμούσα να κάνουμε rename αυτό σε Grand Tour και όποιος θέλει να ανοίξει άλλο για το Top Gear :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ξεκιναει το επος ,η καλυτερη σειρα της αυτοκινησης με τον πιο  χαρισματικο παρουσιαστη  και το υπολοιπο team ,κριμα BBC που εχασες τετοια  asset για  μια μπουνια σε ενα μηδενικο .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, ας πλακωνει στο ξυλο οποιον γουσταρει ο ρατσιστης παρουσιαστης χωρις να υποστει συνεπειες, επειδη τον εχει ειδωλο μελος του ινσομνια και μερικα εκατομμυρια αλλοι οδηγοι αυτοκινητων. βεβαια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, ας πλακωνει στο ξυλο οποιον γουσταρει ο ρατσιστης παρουσιαστης χωρις να υποστει συνεπειες, επειδη τον εχει ειδωλο μελος του ινσομνια και μερικα εκατομμυρια αλλοι οδηγοι αυτοκινητων. βεβαια.

Καταρχην δεν ειναι ρατσιστης ,ειναι επικριτικος με τριτοκοσμικες χωρες οπως η δικη μας και πολυ καλα κανει .

Ας πλακωνει στο ξυλο οποιον θελει και ας δεχεται τις συνεπειες του νομου ,ο αλλος για μια μπουνια /σφαλιαρα θα παρει ενα σκασμο λεφτα ,ας μου την εδινε και μενα .

Αλλα εγω δεν αναφερθηκα σε αυτο αλλα στο περιουσιακο στοιχειο  που εχασε το BBC για μια χειροδικια.Δλδ τωρα τι καταλαβε?

Πηγαν αλλου  και κανουν εκπομπη ,θα εχουν τεραστια επιτυχια αυτο ειναι σιγουρο και απλα εχασε  μια απο τις καλυτερες και πιο γνωστες εκπομπες του για μπουρδες .

Με καθαρα οικονομικα κριτηρια γιατι με τετοια πληρωνονται οι υπαλληλου του BBC (δεν τους πληρωνεις εσυ) ηταν μια αποτυχημενη αποφαση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικος βρετανος ρατσιστης ειναι, ξερεις το ειδος που ονειρευεται την jolly old good Britannia και ψηφιζει Brexit. ναι ειμαι σιγουρος το να βριζει τους Mεξικανους και να τους αποκαλει τεμπελοσκυλα, οταν οι ιδιοι μεταναστατευουν λαθραια για να δουλεψουν στα sweatshops των ΗΠΑ για να επιβιωσουν, τους προσφερει κοινωνικο εργο με την "επικριση" του. να του στησουν και αγαλμα του ευεργετη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη , κάτι δε μας λες καλά...

"Μπουνιά σε ενα μηδενικό"

Χμ...

Μηδενικο ειναι σαν μεγεθος στελεχους  για το BBC  μπροστα στον Clarkson  ,τι ειναι ?

 

Κιλικ για το Brexit δεν συμφωνω γιατι ειμαι ακραιφνης Ευρωπαιος και φεντεραλιστης  .

Αλλα εδω την εχουν δει ορισμενοι δικοι μας  και νομιζουν πως κατι ειμαστε  δεν θα την δουν οι Βρετανοι που ηταν και στην προσφατη ιστορια αυτοκρατορια.

Δεν βλεπω κατι περιεργο σε αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικος βρετανος ρατσιστης ειναι, ξερεις το ειδος που ονειρευεται την jolly old good Britannia και ψηφιζει Brexit. ναι ειμαι σιγουρος το να βριζει τους Mεξικανους και να τους αποκαλει τεμπελοσκυλα, οταν οι ιδιοι μεταναστατευουν λαθραια για να δουλεψουν στα sweatshops των ΗΠΑ για να επιβιωσουν, τους προσφερει κοινωνικο εργο με την "επικριση" του. να του στησουν και αγαλμα του ευεργετη.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tWsoIwhaL5E

 

Ξέχασες την ιστορία με τις πινακίδες, που τους κυνήγησαν στην Αργεντινή.συμπτωματικά έτυχε βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες την ιστορία με τις πινακίδες, που τους κυνήγησαν στην Αργεντινή.συμπτωματικά έτυχε βέβαια

Φοβερο παραδειγμα ,

ηταν σε εμπολεμη κατασταση στα Φωκλαντς οι 2 χωρες   και εκανε καποιες δηλωσεις .

Εμεις τους Τουρκους δεν θα τους κυνηγουσαμε εδω ε? Η 'οι Τουρκοι εμας εκει.(οι εγχωριοι κανιβαλλοι βεβαια της καθε χωρας οχι εγω ) αν γινοντουσαν παρομοιες δηλωσεις που παρεπιπτοντως ηταν και χιουμοριστικες, αποτυχημενα βεβαια.

Εδω εμεις  το παγκοσμιο ρεζιλι  της δεκαετιας αποκαλουμε τους Αμερικανους ,αμερικανακια .Ο ελληνας ρε φιλε που μας εκανε πλακα και το Κονγκο ...

Και δεν θα κανει δηλωσεις ο Βρετανος που ειναι και κατοικος σοβαρης χωρας .

Καλα οταν αποκτησετε επαφη με την πραγματικοτητα ξαναμιλαμε μεχρι  τοτε μην χασετε την εκπομπη .Εγω για την ιστορια παντως αν πιστευα αυτες τις γραφικοτητες   δεν θα την εβλεπα .

Εσεις απο οτι καταλαβα παλι οχι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικος βρετανος ρατσιστης ειναι, ξερεις το ειδος που ονειρευεται την jolly old good Britannia και ψηφιζει Brexit. ναι ειμαι σιγουρος το να βριζει τους Mεξικανους και να τους αποκαλει τεμπελοσκυλα, οταν οι ιδιοι μεταναστατευουν λαθραια για να δουλεψουν στα sweatshops των ΗΠΑ για να επιβιωσουν, τους προσφερει κοινωνικο εργο με την "επικριση" του. να του στησουν και αγαλμα του ευεργετη.

 

https://www.thesun.co.uk/news/1452904/jeremy-clarkson-i-wanted-to-stay-in-eu-but-so-far-brexit-has-been-fun/

https://www.theguardian.com/politics/2016/jun/16/jeremy-clarkson-david-cameron-my-gut-says-stay-in-the-eu

Όχι, ήταν κατά του Brexit

 

 

 

Καταρχην δεν ειναι ρατσιστης ,ειναι επικριτικος με τριτοκοσμικες χωρες οπως η δικη μας και πολυ καλα κανει .

Ακόμα θυμάμαι το επεισόδιο που τους σταμάτησαν στην Ιταλία, μια Κυριακή, γιατί επιτρεπόταν να δουλεύουν κυριακή, αν θυμάμαι καλά.

 

Γενικώς, συμφωνώ αλλά να τον κράζουμε για σωστά πράγματα. Όσο αστεία καρικατούρα είναι μέσα στο Top Gear, τόσο πιο λάθος είναι εκτός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ήταν κατά του Brexit

 

 

το ξερω, αλλα αλλο το φαινεσθαι και αλλο το ειναι.

Και δεν θα κανει δηλωσεις ο Βρετανος που ειναι και κατοικος σοβαρης χωρας .

 

 

 
οχι, κανει δηλωσεις γιατι ειναι σε μια δημοκρατικη χωρα και του το επιτρεπει το συνταγμα. οχι επειδη ειναι "σοβαρη" χωρα.
ομοιως, και εγω ζω σε μια δημοκρατικη χωρα και μπορω να τον επικρινω ελευθερα. οπως και εσυ να τον υπερασπιστεις. δεν σε εμποδιζει να μην το κανεις, η ελλειψη σοβαροτητας της δικιας μας χωρας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σειρά με αυτοκίνητα που βγάζει ένα trailer ανώτερο χολιγουντιανών big budget ταινιών και δημιουργεί επίσης hype ανώτερο αυτών. Οτιδήποτε παραπάνω είναι περιττό να γράψω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...