Προς το περιεχόμενο

Μου φερε την γάτα!


DIMITRISG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εσύ φταίς που της έχεις δώσει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει(της γκόμενας και όχι της γάτας).Αν είχες εσύ καμια γάτα και πήγαινες με σπίτι της παρέα με τα περιττώματα θα σε πέταγε έξω με τις κλωτσιές είμαι σίγουρος.Στείλτην τώρα πριν είναι αργά.Δεν βελτιώνεται τίποτα με τον καιρό θα το δεις.Τώρα η γάτα,αύριο το αμάξι κα πάει λέγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιάσε μπουζουκάκι και ξηγήσου "σκυλίσια" που ξέρεις έτσι το γατί μπορεί να εξαφανιστεί :P

 

Και επειδή είμαι και στιχουργός (πως ναι :D) πήρα το ακόλουθο λαϊκό άσμα http://www.youtube.com/watch?v=2R0Grc7xPJg και του έκανα μερικές μετατροπές ειδικά για την περίπτωση σου xD

 

"Σε είχα σα βασίλισσα,

στα είχα δώσει όλα

μα ήρθε το ψορόγατο

και μου τα μάμησε όλα

μα ήρθε το ψορόγατο

ρε θα του ρίξω φόλα

 

Θα φύγω θα εξαφανιστώ

θα φύγω δεν κάνω πλάκα

θα φύγω, διάλεξε άμεσα

ΕΜΕΝΑ Ή ΤΗ ΓΑΤΑ?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κατανοώ πάντως ότι οι Γαλλίδες επανίδρυσαν το στοματικό σεξ στην σύγχρονη εποχή. Δες το συλλογικά έστω, το ίδιο χρέος που έχει η ανθρωπότητα στους Άραβες για την συμβολή τους στην διάσωση του αρχαιοελληνικού πολιτισμού, αυτά τα πράγματα πρέπει να ξεπληρώνονται αργά ή γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστω για τις συμβουλες

- Δραστικη λυση αν δε θες να κανεις τιποτα απο τα παραπανω ΕΔΩ

που το βρηκες ρε συ :lol: καταπληκτικό

 

 

 

DimitrisG, γνωρίζεστε με τα παλικάρια;

Οχι, δεν τον γνωριζω τον κουταλιανό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιάσε μπουζουκάκι και ξηγήσου "σκυλίσια" που ξέρεις έτσι το γατί μπορεί να εξαφανιστεί :P

 

Και επειδή είμαι και στιχουργός (πως ναι :D) πήρα το ακόλουθο λαϊκό άσμα http://www.youtube.com/watch?v=2R0Grc7xPJg και του έκανα μερικές μετατροπές ειδικά για την περίπτωση σου xD

 

"Σε είχα σα βασίλισσα,

στα είχα δώσει όλα

μα ήρθε το ψορόγατο

και μου τα μάμησε όλα

μα ήρθε το ψορόγατο

ρε θα του ρίξω φόλα

 

Θα φύγω θα εξαφανιστώ

θα φύγω δεν κάνω πλάκα

θα φύγω, διάλεξε άμεσα

ΕΜΕΝΑ Ή ΤΗ ΓΑΤΑ?"

:lol: καταπληκτικός !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να εισαι απολυτα σκληρος με τις κοπελες γιατι στο τελος θα μεινεις μονος κ ερμος. Ε και καμια υποχωρισούλα δε βλάπτει και δεν σημαινει οτι εισαι μαλακας.

Στην περιπτωση αυτη δεν μπορω να απαιτησω να πεταξει τη γατα αφου ειναι δεμενη μαζι της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ φταίς που της έχεις δώσει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει(της γκόμενας και όχι της γάτας).Αν είχες εσύ καμια γάτα και πήγαινες με σπίτι της παρέα με τα περιττώματα θα σε πέταγε έξω με τις κλωτσιές είμαι σίγουρος.Στείλτην τώρα πριν είναι αργά.Δεν βελτιώνεται τίποτα με τον καιρό θα το δεις.Τώρα η γάτα,αύριο το αμάξι κα πάει λέγοντας.

 

πολύ κακία για την οκπέλα ρε παιδιά, εντάξει εκνευριστικό αλλά η γάτα υπήρχε και ένα σωρό κόσμος έχει γάτες (για κάποιον περίεργο ανεξήγητο λόγο, εφόσον υπάρχουν σκυλιά), σιγά το τρομέρο έγκλημα που είναι και κακός καταπιεστικός ανθρωπος αναγκαστικά

 

κάτι φίλοι μου, ζευγάρι, έχουν σκύλο σπίτι και μάλιστα όχι τις πορδές που είναι μια χούφτα, είναι μεγαλούτσικος. Ταλαιπωρία μεν, αλλα το σκυλί μαθαίνει. Είχαν ξέχασει να τον πάνε βόλτα ένα βράδυ και το πρωι είχε κρατηθεί και τα χεσε με το που βγήκαν βόλτα

 

kill the cat, get a dog, claim that the cat swollen up or something and that it;s not a dog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δημήτρη στα pet-city ή αλλού θα βρεις κλειστού τύπου λεκάνη για άμμο, με φίλτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα σας

Ηθελα να σας πω ενα προβλημα και τι λυσεις προτεινετε. Ηρθε η φιλη μου να συγκατοικισουμε και μου φερε την γατα της. εφερε και μια αμμο ειδικη, αλλα όταν το γατι τα κανει μυριζει το σπίτι. Εβγαλα την λεκανη με την άμμο στο μπαλκόνι αλλα δεν ξερω κατι γινεται και ολο μυρίζει. ...

 

 

Κοίτα γενικά η συγκατοίκηση θέλει αμοιβαίους συμβιβασμούς.

Το που τραβάτε τα όρια το ορίζετε εσείς.

 

 

Περί γάτας:

Catsan είναι η μάρκα της άμμου που θα πας να πάρεις. Ξέχνα τις αρωματικές και τις υπόλοιπες. Μέσα-έξω στο σπίτι δεν έχει διαφορά, απλά δεν μυρίζει.

Η υψηλότερη τιμή / kg αλλά η φτηνότερη. ;)

Αθηνάς, Πειραιά στα κεντρικά pet shop όπως και Makro, υπάρχει σίγουρα.

Λεκάνη η τριπλή με την σίτα στη μεσαία είναι πολύ λειτουργική.

 

 

Για τις τρίχες θα χρειαστεί να την βουρτσίζεις μια στο τόσο ιδίως αν είναι μακρύτριχη ( στα ιδια pet shop θα βρεις κατάλληλη βούρτσα ) .

Την εκπαιδεύεις να μην ανεβαίνει σε καναπέδες, κρεβάτια - roll με αυτοκόλλητη ταινεία αν ανέβει για να μαζέψεις τις τρίχες.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λύση.

Έπρεπε να το έχεις σκεφτεί πριν ζητήσεις να μείνετε παρέα, ή τουλάχιστον πριν πεις το ναι.

 

Έτσι όπως το πας, σε λίγο καιρό θα σου μυρίζει και η κοπέλα οπότε... σκέψου το πάλι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...