Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Οι μοναχοι πως τα πανε στο ινφερνο? Εχω αφησει ενα χαρακτηρα στο nightmare και σκεφτομαι να τον συνεχισω η να αρχισω demon hunter

 

ρίξε μια ματιά στα chalenges 200/500k και θα καταλάβεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρίξε μια ματιά στα chalenges 200/500k και θα καταλάβεις :P

 

Καταλαβα, φθηνο gear κυριως λογω επειδη εχεις τη δυνατοτητα να στακαρεις ενα resistance και με το παθητικο το εξισωνεις με ολα τα αλλα.

 

Θα το προχωρησω τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πω ότι ήμουν τυχερός καθώς έλαβα το πρώτο μου πράσινο (ACT I - Inferno). Αν δεν αποφασίσω να το κρατήσω πόσο λέτε να πάει το μαλλί στο AH;

 

622741

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πω ότι ήμουν τυχερός καθώς έλαβα το πρώτο μου πράσινο (ACT I - Inferno). Αν δεν αποφασίσω να το κρατήσω πόσο λέτε να πάει το μαλλί στο AH;

 

622741

 

Με το γεγονος οτι για καποιο λογο οι αγοραπωλησιες εχουν πεσει κατακορυφα? Good luck

 

(Εκτος αν μιλαμε για rmah)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το γεγονος οτι για καποιο λογο οι αγοραπωλησιες εχουν πεσει κατακορυφα? Good luck

 

(Εκτος αν μιλαμε για rmah)

Και νόμιζα πως εγώ είμαι άτυχος και δε πουλάω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα, φθηνο gear κυριως λογω επειδη εχεις τη δυνατοτητα να στακαρεις ενα resistance και με το παθητικο το εξισωνεις με ολα τα αλλα.

 

Θα το προχωρησω τοτε

δεν stackaris ένα resistance απλά.. προτιμάς items με ένα(κάποιο) resistance + all resistance, έτσι πας σε μεγάλα νούμερα πολύ εύκολα

 

επίσης

crit + crit dmg στο gear για sweeping wind + cyclone rune και παίζεις κάπως έτσι (Link) αν και προτιμάνε 1h+ shield γιατί η shield δίνει πολύ crit chance.

και LoH.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jikail, από τι σου έπεσε αυτό; Κανονικό mob ή boss.

 

Θα σε γελάσω. Ήταν ένας πανικός από έναν κίτρινο και τρεις μπλε κακούς στην απόστολή για τον Skeleton King. Ήμουν σε group με 3 DH αν θυμάμαι καλά και το είδα πεσμένο μετά το πέρας της μάχης καθώς κατά τη διάρκεια αυτή είχα κρυφτεί σε μιά γωνιά μέχρι να ηρεμήσουν τα πράγματα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...