Προς το περιεχόμενο

Παρενοχληση της Vivodi στο τηλεφωνο του σπιτιου μου!


Predatorkill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα με τον ΟΤΕ στις διαφημίσεις της HOL δε σε πείραζε; Η δε γινόταν προσωπικά σε θέμα η διαφήμιση αλλά γενική με τον αέρα που ανέπνεε ο τύπος;

Marketing έχετε κάνει καθόλου στο σχολείο, θεωρία της οικονομίας κλπ; Για να δείτε οτι για όλα αυτά φταίει το μαρκετιν που γίνοντε; Τρόπος πώλησης και παρουσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα με τον ΟΤΕ στις διαφημίσεις της HOL δε σε πείραζε; Η δε γινόταν προσωπικά σε θέμα η διαφήμιση αλλά γενική με τον αέρα που ανέπνεε ο τύπος;

Marketing έχετε κάνει καθόλου στο σχολείο, θεωρία της οικονομίας κλπ; Για να δείτε οτι για όλα αυτά φταίει το μαρκετιν που γίνοντε; Τρόπος πώλησης και παρουσίας.

 

Ευτυχως μαρκετινγκ δεν εκανα σχολειο...ολες οι διαφημισεις των εναλλακτικων ειναι για τα κλαματα, ειδικα αυτη η νεα της tellas με τον τελη ειναι η αποθεωση της κακογουστιας, απορω ποιες ηταν οι αλλες προτασεις και πως ανθρωποι πληρωνονται για να βγει αυτο το πραγμα στον αερα (τεσπα ειναι θεμα γουστου)

 

Αλλα το μαρκετινγκ δεν εχει καμια σχεση με το να απασχολουν το τηλεφωνο μου για τις δουλειες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα το θεμα ειναι οτι σε παιρνουν δυο φορες τη βδομαδα ο,τι ωρα γουσταρουν για να σου πουν τις μ...... που τους εχουν γραμμενες, ε οχι δε γουσταρω αλλα δεν τους εχει τραβηξει κανενας καμια αγωγη μεχρι τωρα, προφανως επειδη τωρα τελευταια αντιμετωπιζουν προβληματα ξαναρχισαν το παιδομαζωμα μπας και τσιμπησουν πελατες, και επισης δε γουσταρω το υφακι τους οταν σου μιλανε για το παγιο του ΟΤΕ, ας ζητησει καποιος απο μας τα προσωπικα στοιχεια αυτου που τηλεφωνει να δουμε μετα αν εχουν το ιδιο υφος

 

Εμένα δεν με πήραν ποτέ πάντως./

 

Κομματάκι υπερβολικό το 2/εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έκανα αίτηση στην αρχή προστασίας προσωπικών δεδομένων και υποτίθεται οτι τους απαγορεύουν να παίρνουν σε τέτοιους αριθμούς.. όμως αρκετοί κατα τις 3.30-4 ωρα το μεσημέρι παίρνουν ..

 

Προχθές πήρε μια απο την 4νετ και αφού την άφησα και μιλούσε της λέω δεν μπορώ έχω conneχ και εχω δεσμευση..

Το σκέφτεται λίγο - λέει Α! μπορέιτε να την βγάλετε πρίν πόσο καιρό το βάλατε?

- Πρίν 20 μέρες (:P)

-Α! είναι νωρίς ακόμα δεν γίνεται ευχαριστώ..

 

εεε μαα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κομματάκι υπερβολικό το 2/εβδομάδα.

 

μπορει να ταν και 4 μερες μπορει και 10, εδω με παιρνουν με διαφορα 2 ημερων απο τη forthnet για να ανανεωσω συνδεση σε τηλεφωνο που δεν υπαρχει πια, για τετοιο μπαχαλο μιλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας κ λένε όλοι τις ιστορίες τους.....

ας πω κ εγώ όταν με είχε πρήξει ο ΟΤΕ......

Πριν κάνα χρόνο παίρνει τηλ από τον ΟΤΕ κ ζητάνε τον πατέρα μου (σσ: ο πατέρας μου έχει πεθάνει εδώ κ χρόνια, απλά δεν είχα αλλάξει το όνομα στον λογαριασμό)

ΟΤΕ: Τον κ ΧΧχχχχΧΧΧΧ παρακαλώ

εγώ: Δεν μπορεί αυτή τη στιγμή (!!!!) να σας μιλήσει, πείτε σε εμένα είμαι ο γιος του.

ΟΤΕ: Είμαι από τον ΟΤΕ,μπλα μπλα, παίρνω να ενημερώσω για μια προσφορά που είναι για τον κ ΧΧΧΧχχχΧΧΧΧ

Εγώ: Πείτε σε εμένα, εγώ διαχειρίζομαι τα θέματα τηλεπικοινωνιών

ΟΤΕ: πρέπει να μιλήσω με τον ίδιο......

εγώ: είναι κάπως δύσκολο.....

ΟΤΕ: πότε μπορώ να του μιλήσω......?????????Να πάρω το απόγευμα???

εγώ: κοιτάξτε, αν συνεχίσετε να με ενοχλείτε θα του μιλήσετε πολύ σύντομα....πολύ σύντομα.....

 

και κάπως έτσι τέλειωσε η συνομιλία μας....

 

Από τους άλλους πάροχους όποτε με παίρνουν τους λέω πολύ ευγενικά:

"Ευχαριστώ για την ενημέρωση, είμαι δεσμευμένος με άλλη εταιρία για πολλά χρόνια(!) ακόμα και δεν ενδιαφέρομαι" και το κλείνω πριν καλά καλά μου πουν τις προσφορές τους.

Η αποθέωση ήταν όταν με πήραν από την HOL να με ενημερώσουν....

πολύ απλά γιατί έχω HOL!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν φταινε οι τηλεφωνητες μην τους κατηγορουμε για ολα.....εχω δουλεψει σε τετοια θεση κ ενιωθα πολυ ασχημα π επαιρνα τηλ νωρις το πρωι η αργα το μεσημερι.....αλλα ο προισταμενος σε τετοιες περιπτωσεις δεν σου αφηνει περιθωρια επιλογης νομιζω πως το καταλαβαινετε αυτο....καλυτερα να κατηγορησουμε αν ειναι τους υπευθυνους τετοιων εταιριων...αυτοι ειναι που σου λενε τι να πεις,τι ωρα να παρεις,κτλ κτλ κτλ.....κ ολα ειναι θεμα marketing......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν φταινε οι τηλεφωνητες μην τους κατηγορουμε για ολα.....εχω δουλεψει σε τετοια θεση κ ενιωθα πολυ ασχημα π επαιρνα τηλ νωρις το πρωι η αργα το μεσημερι.....αλλα ο προισταμενος σε τετοιες περιπτωσεις δεν σου αφηνει περιθωρια επιλογης νομιζω πως το καταλαβαινετε αυτο....καλυτερα να κατηγορησουμε αν ειναι τους υπευθυνους τετοιων εταιριων...αυτοι ειναι που σου λενε τι να πεις,τι ωρα να παρεις,κτλ κτλ κτλ.....κ ολα ειναι θεμα marketing......

 

φυσικα και το καταλαβαινουμε αυτο, διαφωνω ομως αφου δε συμφωνεις με τη δουλεια που κανεις δεν την κανεις, αλλιως αναλαμβανεις τις ευθυνες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τουλαχιστον δεν την κανω πλεον...καταλαβα οτι δεν μ ταιριαζει κατι τετοιο..οσο για την vivodi υπαρχουν πραγματικα τηλεφωνητες που ειναι προκλητικοι κ σε πρηζουν συμφωνω σε αυτο....παντως αν εισαι ευγενικος θα σου φερθουν ευγενικα....εγω παντως οταν δουλευα κ σε καποιον που ηταν αγενης ευγενικα παλι απαντουσα.....δεν ειναι θεμα εταιριας κτλ απο εκει κ περα αλλα θεμα ανθρωπου.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...