Προς το περιεχόμενο

κολλημα iPhone


Gabriell_a

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας παρακαλω δεν ξερω τι να κανω ...κολλησε το τηλεφωνο iPhone τι να κανω ? Ειμαι καινουργια και ειμαι σε φαση πανικου !!!!

Αν μπορει καποιος να με βοηθησει ...χιλια ευχαριστω!!!!:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ μενα κολλησε!βγαζει το μιλαρακι οπως οταν ανοιγει αλλα κολλαει εκει,μετα απο λιγη ωρα σβηνει κ ξανα ανοιγει βγαζοντας παλι το μηλαρακι..εμεινα απο κινητο!εχω φρικαρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια, οθφφ ευτιχως το ανοιξα το τηλεφωνο ειχε κολλησει εντελως σε μια σελιδα..!

Λοιπον το ανοιξα με Reset.. ( κουμπι ON/OF και ταυτοχρονος Home Bottom για περιπου 3 sec.) και ξανα δουλεψε.:-D

Καλη σας μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδια εγω κατεβαζα ενα theme απο cydia και κολλησε. εκλεισε και οταν ανοιξε , βγαζει το μιλαρακι και μενει εκει. εκανα επανεκινηση με τα 2 κουμπια, αλλα παλι μενει στο μιλαρακι. το αφησα να σβεισει απο μπαταρια και μολις το συνδεσα, εδειξε πως φορτιζει για 5 λεπτα και μετα παλι το μιλαρακι και τιποτα αλλο. πως κανουμε restore? το λογισμικο ειναι το 3.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω κατεβαζα ενα theme απο cydia και κολλησε. εκλεισε και οταν ανοιξε , βγαζει το μιλαρακι και μενει εκει. εκανα επανεκινηση με τα 2 κουμπια, αλλα παλι μενει στο μιλαρακι. το αφησα να σβεισει απο μπαταρια και μολις το συνδεσα, εδειξε πως φορτιζει για 5 λεπτα και μετα παλι το μιλαρακι και τιποτα αλλο. πως κανουμε restore? το λογισμικο ειναι το 3.0

 

Για δες εδώ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...