Προς το περιεχόμενο

iPod Management με iTunes & MediaMonkey


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή χρησιμοποιώ εδώ και καιρό το mediamonkey ήθελα να μάθω αν γίνεται να του περνάω μουσική με αυτό (δλδ στο ipod nano), αλλά να χρησιμοποιω ΚΑΙ το itunes για συγχρονισμό tasks, notes μόνο. ή κάθε φορά που θα ανοίγω το itunes θα μου ζητά να το συγχρονίσω με αυτό;;

 

Το ερώτημα είναι λοιπόν, παίζει το nano σε διπλό ταμπλό; :lol::-)

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η απάντηση είναι: Ναι, Παίζει. (άτιμοο)

 

Επιλέγεις απο το itunes "manually manage songs and video" και περνάς ότι θες απο το mediamonkey. Μπορείς ακόμα να έχεις autosync για podcasts, photos, nike+ και calendars - contacts ρυθμισμένο στο itunes και να μην πειράζει τα τραγούδια απο το Mediamonkey. Πάλι καλά.

 

(κουλό που απάντησα εγώ, αλλά τεσπά, μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κανέναν άλλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Και η απάντηση είναι: Ναι, Παίζει. (άτιμοο)

 

Επιλέγεις απο το itunes "manually manage songs and video" και περνάς ότι θες απο το mediamonkey. Μπορείς ακόμα να έχεις autosync για podcasts, photos, nike+ και calendars - contacts ρυθμισμένο στο itunes και να μην πειράζει τα τραγούδια απο το Mediamonkey. Πάλι καλά.

 

(κουλό που απάντησα εγώ, αλλά τεσπά, μπορεί να φανεί χρήσιμο σε κανέναν άλλο)

 

Kαθόλου κουλό, το νόημα του forum (όπως ξέρεις κι εσύ) δεν είναι μόνο να δίνει ερωτήσεις αλλά και απαντήσεις. Και είναι ευχάριστο που ένα μέλος "ψάχτηκε", βρήκε μία απάντηση και την προσφέρει - αλίμονο, έχουμε δει πολλές φορές μέλη να γράφουν μήνυμα με μία απορία τους και, αφού δεχθούν 3-4 απαντήσεις-λύσεις, να απαντούν "άκυρο, το βρήκα" και να μένουν εκεί. Ποιό βρήκες; Πού το'χες χάσει; Κανείς δεν μας λέει...

 

Τhanks για την απάντηση στον εαυτό σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...