Προς το περιεχόμενο

ECA +30 (ephedrine caffeine aspirin)


fagib2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εφεδρινη ηταν νομιμη και στην ελλαδα πριν μερικα χρονια.

δεν πεθανα παντως ουτε εγω ουτε κανεις απτους φιλους μου που χρησιμοποιουσαμε χρονια.

αυτο δε σημαινει ομως οτι μπορεις να αντικαταστησεις τη σωστη διατροφη και προπονηση με αυτο.

 

για μενα ο μοναδικος λογος να χρησιμοποιησεις κατι τετοιο ειναι οταν ΗΔΗ εχεις τελεια διαττροφη και πλανο προπονησης και εχεις ΗΔΗ χασει παρα πολυ λιπος με αυτα και εχεις πεσει σε πλατω και εχεις κολλησει,μοοονο τοτε και ισα ισα για να ξεκολησεις.

 

δεν δουλευω στον ΕΟΦ για να γνωριζω αν κατι ειναι απαγορευμενο ή οχι

ουτε εγω δουλευω εκει. απλα οταν θελω να εχω αποψη για κατι το ψαχνω λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί δε χτυπάς κάνα winstrol να σε δεί και ο θεός; το παιρνε και ο μπεν τζόνσον,τότε, πήρε και 100 μετάλλεια.

 

Άρα,καλό θάναι.

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί δε χτυπάς κάνα winstrol να σε δεί και ο θεός; το παιρνε και ο μπεν τζόνσον,τότε, πήρε και 100 μετάλλεια.

Άρα,καλό θάναι.

:devil:

 

Μουφα το winstrol πλεον,εχουν βγει πολλα καλυτερα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί παίρνει τέτοια χάπια;

 

Τι έγινε με την παλιά καλή κοκαΐνη και τους εμετούς μετά το φαγητό;

 

 

 

 

 

Θα τα καταλύσουμε όλα πλέον; :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφα το winstrol πλεον,εχουν βγει πολλα καλυτερα :rolleyes:

 

δεν ειναι μόνο αυτο , κικλοφορούν πολλα fake και κάποιος που δεν γνωρίζει καλά και είναι ακυρος μπορεί να του πλασάρουνε ορο για winstrol (εχει γίνει).

 

Η ηλιθιότητα πάντως που κάνουν μερικά 15-16χρονα που μπαίνουν σε κύκλους ΑΑΣ δεν περιγράφεται. και μετά στα 25-30 κλαίγονται . :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους μικρυναν τα αρχιδια?

 

αυτό το διορθώνουν αλλα οταν είσαι στην ανάπτυξη και μπαίνεις κύκλους ΑΑΣ , μετά βγαίνουν στην φόρα ορμονολογικά προβλήματα. Ε και κλαιγονται τα μαλακισμένα. :devil: :devil:

 

στην Πάτρα τουλάχιστον γίνεται της τρελής και φυσικά υπάρχουν λίγοι που τα κονομάνε καλά απο αυτη την ιστορία. Κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ρε παιδεσ εγω τωρα δευτερη μερα ΕΚΑ 30+ 25/200/50 και 50  πρασινο Τσαι .... !τεστο τισ στακερ  και πολυωιταμινεσ ανιμαλ πακ ....κανω 2 χρονια γυμναστιριο και (14 κολυμβιση εκανα )προτα8λιτισμο πιστεβετε οτι θα μου διαλισει τον  οργανισμο???? θα σταματησω το εκα και τηα παχυνω ???? (1 μηνα θα παρω) και μετα παλι γυμ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδεσ εγω τωρα δευτερη μερα ΕΚΑ 30+ 25/200/50 και 50  πρασινο Τσαι .... !τεστο τισ στακερ  και πολυωιταμινεσ ανιμαλ πακ ....κανω 2 χρονια γυμναστιριο και (14 κολυμβιση εκανα )προτα8λιτισμο πιστεβετε οτι θα μου διαλισει τον  οργανισμο???? θα σταματησω το εκα και τηα παχυνω ???? (1 μηνα θα παρω) και μετα παλι γυμ.....

 

 

Μόνο και μόνο απο τις ερωτήσεις που κάνεις, δεν είσαι έτοιμος για ECA. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδεσ εγω τωρα δευτερη μερα ΕΚΑ 30+ 25/200/50 και 50  πρασινο Τσαι .... !τεστο τισ στακερ  και πολυωιταμινεσ ανιμαλ πακ ....κανω 2 χρονια γυμναστιριο και (14 κολυμβιση εκανα )προτα8λιτισμο πιστεβετε οτι θα μου διαλισει τον  οργανισμο???? θα σταματησω το εκα και τηα παχυνω ???? (1 μηνα θα παρω) και μετα παλι γυμ.....

Κέρασε μας όλους τώρα ένα ζευγάρι φακούς επαφής γιατί μας βγήκαν τα μάτια...

 

Απ' ότι φαίνεται είσαι ακατοίκητος, οπότε στην χειρότερη θα γίνεις ένας ακατοίκητος με κατεστραμμένα συκώτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...