Προς το περιεχόμενο

ECA +30 (ephedrine caffeine aspirin)


fagib2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κέρασε μας όλους τώρα ένα ζευγάρι φακούς επαφής γιατί μας βγήκαν τα μάτια...

 

Απ' ότι φαίνεται είσαι ακατοίκητος, οπότε στην χειρότερη θα γίνεις ένας ακατοίκητος με κατεστραμμένα συκώτια.

File m to gegonos oti pote m dn exw parei tpt.... eimai 20 xronwn kanw diatrofh  gym trexw  dn kapnizw dn pinw..... pistevw ta anerei ola ayta p les  zhthsa mia sumvoulh kai oxi na me krakseis twra ti na s pw.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδεσ εγω τωρα δευτερη μερα ΕΚΑ 30+ 25/200/50 και 50  πρασινο Τσαι .... !τεστο τισ στακερ  και πολυωιταμινεσ ανιμαλ πακ ....κανω 2 χρονια γυμναστιριο και (14 κολυμβιση εκανα )προτα8λιτισμο πιστεβετε οτι θα μου διαλισει τον  οργανισμο???? θα σταματησω το εκα και τηα παχυνω ???? (1 μηνα θα παρω) και μετα παλι γυμ.....

οχι δεν θα παχύνεις γιατι δεν σε αδυνατίζει όπως νομίζεις , λειτουργεί αλλιώς

τέλος πάντων επειδή βαριέμαι να κάτσω να αναλύω αυτή τη στιγμή, το έψαξες πριν πάρεις εφεδρίνη  ?

μην δοκιμάζεις πράγματα πριν πληροφορηθείς για ενέργειες και παρενέργειες 

 

για να σου λήσω την απορία το μόνο που θα δεις θα είναι μειωμένη ενέργεια/αντοχή 

η εφεδρίνη λειτουργεί πάνω κάτω σαν την κοκαίνη 

όταν την σταματήσεις θα λείπει απο τον οργανισμό σου

δεν κρατάει πολύ αυτό , μετά απο λίγες μέρες θα είσαι κομπλέ 

 

εγώ παλιότερα είχα αυξήσει την δόση γιατι δεν με έπιανε και μια μέρα είχα ενα σπάνιο side effect ,  παραισθήσεις. άκουγα ψιθύρους και έβλεπα σκιές, ένιωθα σκατά και την σταμάτησα την ίδια μέρα (μετά απο ενα μήνα αυτό). 

Πρόσεχε λίγο τι παίρνεις και ψάξτο μόνος σου πριν το πάρεις , μην επαναπαύεσαι

 

 σε αυτό που θα σου πει κάποιος ακόμα και αν είναι φίλος σου ή αθλητής σε προχωρημένο στάδιο , δεν πάει να πει οτι ειναι και ιδικός.

Αν πάθεις κάτι εσύ θα τρέχεις , αυτός θα έχει δώσει απλά μια κακή συμβουλή.

αυτά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xysas: 

File m to gegonos oti pote m dn exw parei tpt.... eimai 20 xronwn kanw diatrofh  gym trexw  dn kapnizw dn pinw..... pistevw ta anerei ola ayta p les  zhthsa mia sumvoulh kai oxi na me krakseis twra ti na s pw...

 

 

 

Μόνο και μόνο από το γεγονός ότι δεν μπορείς να συντάξεις μια πρόταση στα ελληνικά με σωστή ορθογραφία και γραμματική, αλλά και το γεγονός ότι γράφεις με greeklish σε forum που δεν επιτρέπει κάτι τέτοιο (άρα αγνοείς/δεν διάβασες τους κανονισμούς), δείχνει ότι δεν σέβεσαι τους συνομιλητές σου.

 

Οπότε, πριν να "στεναχωρηθείς" επειδή σε κράζει κάποιος, αναλογίσου τους λόγους που δεν πήρες τη συμβουλή που ζήτησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Μόνο και μόνο από το γεγονός ότι δεν μπορείς να συντάξεις μια πρόταση στα ελληνικά με σωστή ορθογραφία και γραμματική, αλλά και το γεγονός ότι γράφεις με greeklish σε forum που δεν επιτρέπει κάτι τέτοιο (άρα αγνοείς/δεν διάβασες τους κανονισμούς), δείχνει ότι δεν σέβεσαι τους συνομιλητές σου.

 

Οπότε, πριν να "στεναχωρηθείς" επειδή σε κράζει κάποιος, αναλογίσου τους λόγους που δεν πήρες τη συμβουλή που ζήτησες.

Ειμαι δυσλεκτικοσ φιλε μ και το γεγονοσ οτι εισαι τι να πω απλα απροσαρμοστοσ γτ καθεσε και ασχολησαι με το αν σεβομαι επιδι γραφω greeklish ..... που στο κατω κατω ξεχαστικα .....

 

οχι δεν θα παχύνεις γιατι δεν σε αδυνατίζει όπως νομίζεις , λειτουργεί αλλιώς

τέλος πάντων επειδή βαριέμαι να κάτσω να αναλύω αυτή τη στιγμή, το έψαξες πριν πάρεις εφεδρίνη  ?

μην δοκιμάζεις πράγματα πριν πληροφορηθείς για ενέργειες και παρενέργειες 

 

για να σου λήσω την απορία το μόνο που θα δεις θα είναι μειωμένη ενέργεια/αντοχή 

η εφεδρίνη λειτουργεί πάνω κάτω σαν την κοκαίνη 

όταν την σταματήσεις θα λείπει απο τον οργανισμό σου

δεν κρατάει πολύ αυτό , μετά απο λίγες μέρες θα είσαι κομπλέ 

 

εγώ παλιότερα είχα αυξήσει την δόση γιατι δεν με έπιανε και μια μέρα είχα ενα σπάνιο side effect ,  παραισθήσεις. άκουγα ψιθύρους και έβλεπα σκιές, ένιωθα σκατά και την σταμάτησα την ίδια μέρα (μετά απο ενα μήνα αυτό). 

Πρόσεχε λίγο τι παίρνεις και ψάξτο μόνος σου πριν το πάρεις , μην επαναπαύεσαι

 

 σε αυτό που θα σου πει κάποιος ακόμα και αν είναι φίλος σου ή αθλητής σε προχωρημένο στάδιο , δεν πάει  πει οτι ειναι και ιδικός.

Αν πάθεις κάτι εσύ θα τρέχεις , αυτός θα έχει δώσει απλά μια κακή συμβουλή.

αυτά.

 

Μαλιστα σ ευχαριστο πολυ φιλε μ αληθεια με βοηθησεσ..... :-D  απλα σκεφτομαι   an παρω εναν μηνα τεστο και εκα δν θα παθω και τιποτα.....ειμαι ενασ υγειησ ανθρωποσ πρωιν  πρωτα8λητησ κολυμβισησ ελλαδοσ και τωρα ειμαι 20 χρονων.....κανω γυμ  full με πρωτεινουλα....και επιπροσθετα περνω αυτεσ τισ πολυβιταμινεσ π εχουν και προστασια για το συκοτι .....Εγω το μονο που φοβαμαι ειναι μν πα8ω τπτ με την καρδια μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα σ ευχαριστο πολυ φιλε μ αληθεια με βοηθησεσ..... :-D  απλα σκεφτομαι   an παρω εναν μηνα τεστο και εκα δν θα παθω και τιποτα.....ειμαι ενασ υγειησ ανθρωποσ πρωιν  πρωτα8λητησ κολυμβισησ ελλαδοσ και τωρα ειμαι 20 χρονων.....κανω γυμ  full με πρωτεινουλα....και επιπροσθετα περνω αυτεσ τισ πολυβιταμινεσ π εχουν και προστασια για το συκοτι .....Εγω το μονο που φοβαμαι ειναι μν πα8ω τπτ με την καρδια μου....

ελπίζω να ξέρεις οτι το testo της stacker δεν είναι τεστοστερόνη (φάρμακο που λέμε) άλλα περιέχει συστατικά για να αυξηθεί η παραγογή της απο τον οργανισμό , έτσι ? (Για να μην περιμένεις τρελά αποτελέσματα)

 

Πολυβιταμίνες που παρέχουν προστασία στο σηκώτι δεν υπάρχουν ...βοηθάνε όμως σε άλλα πράγματα και είναι καλό που τις παίρνεις.

για προστασία στο συκώτι όσο είσαι σε κύκλο φαρμάκων παίρνεις άλλα πράγματα που δεν θα αναφέρω 

τώρα επειδή δεν λες για φάρμακα θα σου δώσω μια φυσική συμβουλή 

πίνε αρκετό νερό . (αν και αυτό το θεωρώ δεδομένο γιατί ειναι καλοκαίρι και όπως και να το κάνουμε πρέπει να πίνεις αρκετό ).

 

αν δεν έχεις πρόβλημα με την καρδιά σου δεν θα αποκτήσεις απο αυτά που αναφέρεις . Σε περίπτωση όμως που έχεις ενα σοβαρό πρόβλημα και δεν το γνωρίζεις θα μπορούσε να γίνει η στραβή. Απο την μία τόσα χρόνια αθλητής είναι δύσκολο να είχες πρόβλημα και να μην το ξέρεις , απο την άλλη όμως δεν μπορείς να είσαι σίγουρος αν δεν το ελέγξεις. Αν το έχεις κάνει είσαι οκ πιστεύω.

 

αυτό δεν πάει για εσένα , ειναι ενα μήνυμα που πρέπει να περάσει σε όλους ... ΜΗΝ εμπιστεύεστε πωλητές και εταιρίες που πουλάνε συμπληρώματα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμείς με τα μάτια μας..

 Σασ ειπα ειμαι Δυσλεκτικοσ φιλε μου ...που ειναι το προβλημα σασ ??? το οτι εχω ενα προβλημα δυσλεξιασ τι να πω,,,,,

 

ελπίζω να ξέρεις οτι το testo της stacker δεν είναι τεστοστερόνη (φάρμακο που λέμε) άλλα περιέχει συστατικά για να αυξηθεί η παραγογή της απο τον οργανισμό , έτσι ? (Για να μην περιμένεις τρελά αποτελέσματα)

 

Πολυβιταμίνες που παρέχουν προστασία στο σηκώτι δεν υπάρχουν ...βοηθάνε όμως σε άλλα πράγματα και είναι καλό που τις παίρνεις.

για προστασία στο συκώτι όσο είσαι σε κύκλο φαρμάκων παίρνεις άλλα πράγματα που δεν θα αναφέρω 

τώρα επειδή δεν λες για φάρμακα θα σου δώσω μια φυσική συμβουλή 

πίνε αρκετό νερό . (αν και αυτό το θεωρώ δεδομένο γιατί ειναι καλοκαίρι και όπως και να το κάνουμε πρέπει να πίνεις αρκετό ).

 

αν δεν έχεις πρόβλημα με την καρδιά σου δεν θα αποκτήσεις απο αυτά που αναφέρεις . Σε περίπτωση όμως που έχεις ενα σοβαρό πρόβλημα και δεν το γνωρίζεις θα μπορούσε να γίνει η στραβή. Απο την μία τόσα χρόνια αθλητής είναι δύσκολο να είχες πρόβλημα και να μην το ξέρεις , απο την άλλη όμως δεν μπορείς να είσαι σίγουρος αν δεν το ελέγξεις. Αν το έχεις κάνει είσαι οκ πιστεύω.

 

αυτό δεν πάει για εσένα , ειναι ενα μήνυμα που πρέπει να περάσει σε όλους ... ΜΗΝ εμπιστεύεστε πωλητές και εταιρίες που πουλάνε συμπληρώματα.

 

 

Εκανα απειρα καρδιογραφιματα δν εχω τιποτα απολιτος.... ναι το ξερω δν ειναι φαρμακο.... και ναι πινς 4με 5 λιτρα νερο koble  δν ειναι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σασ ειπα ειμαι Δυσλεκτικοσ φιλε μου ...που ειναι το προβλημα σασ ??? το οτι εχω ενα προβλημα δυσλεξιασ τι να πω,,,,,

 

Εκανα απειρα καρδιογραφιματα δν εχω τιποτα απολιτος.... ναι το ξερω δν ειναι φαρμακο.... και ναι πινς 4με 5 λιτρα νερο koble  δν ειναι????

ναι , μια χαρά    B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παλιότερα είχα αυξήσει την δόση γιατι δεν με έπιανε και μια μέρα είχα ενα σπάνιο side effect ,  παραισθήσεις. άκουγα ψιθύρους και έβλεπα σκιές, ένιωθα σκατά και την σταμάτησα την ίδια μέρα (μετά απο ενα μήνα αυτό). 

 

....κατι μου λέει ότι δεν ήτανε απο την εφεδρίνη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Βόρεια Αμερικη πάντως είναι απαγορευμένα αυτά, λόγω παρενεργειών σε υγιείς νέους ενήλικες, ακόμα και όταν μιλάμε για δόσεις που είναι μέσα στα όρια που λένε οι οδηγίες τους. Τώρα για ποιό λόγο θέλει κάποιος να τα πάρει αυτά τα πράγματα, μου είναι εντελώς ακατανόητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σασ ειπα ειμαι Δυσλεκτικοσ φιλε μου ...που ειναι το προβλημα σασ ??? το οτι εχω ενα προβλημα δυσλεξιασ τι να πω,,,,,

 

Άρα τι, οι δυσλεκτικοί δεν μπορείτε να εγκαταστήσετε ένα λεξικό/διορθωτή στο λογισμικό Word (για παράδειγμα) και να κάνετε έναν έλεγχο στα κείμενά σας από εκεί πριν να τα δημοσιεύσετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει αυτό. όπως και για το αλκοολ , τσιγάρο , σαβούρα μπλα μπλα μπλα

 

Συγκρίνεις τις παρενέργειες του αλκοόλ με αυτές ενός αναβολικού-απαγορευμένου ναρκωτικού & ενός αυξητικού τεστοστερόνης;

Δεν είδα κανέναν να πεθαίνει από την κατανάλωση ενός ποτηριού αλκοόλ...

 

EDIT: Τόσους φίλους δυσλεκτικούς έχω, δεν είδα όμως κανέναν να γράφει με greekglish ούτε να χρησιμοποιεί το σ αντί του τελικού σίγμα. Άρα όλα αυτά είναι μπούρδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...