Προς το περιεχόμενο

LOGITECH Ζ5500vsZ2300vsZ-CINEMA


darklordvader77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

dsc00007yl0.th.jpg

 

 

Πηρα σημερα αυτον τον ανταπτορα.. ειναι ο σωστος??

Απο πισω ειναι οπτικη ειναι, απο μπροστα το κλασσικο καρφι, αλλα δεν "μπαινει" εντελως μες την τρυπα.. να ανησυχω??

 

 

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Το θέμα είναι να είναι κεντραρισμένο με το "φως" της οπτικής. Μπροστά έχει τρύπα το καρφί, έτσι δεν είναι;

 

EDIT: Επειδή δεν είδα τα ηχεία που ανέφερες, ελπίζω να έχουν optical και να μην ταλαιπωρείσαι τζάμπα ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι βρε, μην ανησυχεις, παρηγγειλα τελικα τα Ζ5500 μιας κ θα μπορουν να συνδεθουν με το PS3 κ με οποιαδηποτε άλλη συσκευη που εχω. φανταζομαι μονο το να (ξανα)τερματιζω το MGS4 με ασυμπιεστο 5.1 ηχο..

 

Όταν λες κεντραρισμένο τι εννοεις? να μην στριψει το καλωδιο?

 

μπροστα το καρφι δεν εχει τρυπα, κατι σαν πλαστικο διαφανες για να περνα το φως.. οποτε μαλλον το ιδιο πραμα λεμε/το ιδιο κανει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ να είναι ίσια στην υποδοχή το βύσμα για να περνάει από την τρύπα που έχει μπροστά το καρφί. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ προσωπικά, αλλά έχω την εντύπωση ότι ίσως να πρέπει να βγάλεις την... κ@πότα που έχει μπροστά. Κάποιος με ανάλογη εμπειρία μπορεί να απαντήσει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και παρηγγειλες ήδη απ ότι είδα,

 

ρίξε και μια ματιά σ αυτό:

 

http://www.klipsch.com/world/eu/en/products/details/promedia-gmx-a-2-1.aspx

 

ότι καλύτερο υπάρχει επειδή σε βλέπω μερακλή. αν αντέχει η τσέπη σου βεβαίως βεβαίως....)

 

 

E.D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
αν και παρηγγειλες ήδη απ ότι είδα,

 

ρίξε και μια ματιά σ αυτό:

 

 

 

ότι καλύτερο υπάρχει επειδή σε βλέπω μερακλή. αν αντέχει η τσέπη σου βεβαίως βεβαίως....)

 

 

E.D

 

σε ποιο? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...