Προς το περιεχόμενο

mac mini


georgios...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας. σκεφτομαι να ''περασω'' σε mac απο τα κλασικα windows. το mac mini με 1.8ghz θα με καλυψει για μια πρωτη γνωριμια? δε θελω να παω σε κατι πιο ακριβο μηπως το μετανιωσω τελικα.

επισης μπορω να συνδεσω αργοτερα εξωτερικο dvd-rw?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω αν αλλάξουν μέχρι τις 9 Σεπτεμβρίου τα Mac mini (καθώς το event που έχει προγραμματίσει η Apple μάλλον θα επικεντρωθεί στα iPod) αλλά οι φήμες λένε για ανανέωση των mini πριν το τέλος του έτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης μπορω να συνδεσω αργοτερα εξωτερικο dvd-rw?

 

 

Μπορεις με 50 ευρω να του αλλαξεις το απλο dvd που εχει και να του βαλεις κανονικο dvdrw εσωτερικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις. πριν λιγο εμαθα για τη ''ΓΡΗΓΟΡΗ'' εξυπηρετηση της rainbow.... 20-25 μερες για μηχανημα που υπαρχει ηδη σαν στοκ. ουτε αυτοκινητο να ειχα παραγγειλει. κατι τετοια με πειραζουν πολυ. μαλλον δε θα τους κανω τη χαρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν αλλάξουν μέχρι τις 9 Σεπτεμβρίου τα Mac mini

 

Ούτε κι εγώ είμαι σίγουρος... Το λέω γιατί έψαχνα κι εγώ να πάρω ένα (και εδώ αλλά και στο εξωτερικό) και δεν είχε κανένας σε στοκ. Ο λόγος ήταν ο ίδιος, υποψίες για αλλαγή των macmini... Οπότε αναμένω μέχρι τις 9 να δω τι θα γίνει και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

οχι. επειδη ειμαι λιγο βιαστικος σε οτι και να παρω, προτιμησα ενα σταθερο pc (απλα πραγματα). δε μπορουσα να περιμενω 25 μερες για ενα mac. θα δοκιμασω αργοτερα την ''αλλαγη''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω τα νέα mac mini. Αν η ανανέωση ειναι καλή. Καλύτεροι επεξεργαστές, περισσότερη μνήμη , και μία καλυτερη κάρτα γραφικών θα πάρω ένα. Ελπίζω βέβαια και σε πτώση τιμών όπως έγινε με τα νέα iPods.

Αν συμβεί και το τελευταίο το switch ειναι κοντά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, όχι και pc=απλά πράγματα. Mac=απλά πράγματα. pc="αν είσαι τυχερός θα δουλέψω σήμερα"

 

Εννοω απλο σε χαρακτηριστικα pc, οχι κατι ακριβο π.χ.

αν ''εμφανιστει'' σε καμια αγγελια κανενα mini σε καλη τιμη κατι θα κανω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...