Προς το περιεχόμενο

Θα μπορουσα να κανω το παρακατω site εγω που δεν γνωριζω κωδικα ?


geioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά για να σε διευκολύνω, θα σου πω πως υπάρχει Ελληνικό site στο οποίο μπορείς να βάλεις το project σου, τα χρήματα που διαθέτεις, και να βρεις freelancer να σου κάνει την δουλειά.

 

Μέσω αυτής της οδού είσαι και σχετικά εξασφαλισμένος καθώς οι πληρωμές γίνονται μέσω paypal κυρίως (νομίζω).

 

Το site δεν το λέω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, παρόλο που δεν έχω καμία σχέση με το site.

 

Ποιο είναι αυτό το site???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

alex2005 γιαυτό και αν θα πρόσεξες στην πρώτη μου απάντηση λέω ότι αναλόγως του πόσο καλός είναι αυτός που θα στο φτιάξει και πόσο καλό θα στο φτιάξει, αυτό θα καθορίσει το κόστος. Το ότι υπάρχουν πολλοί στο χώρο σχετικοί άσχετοι είναι γνωστό. Εγώ δεν εξετάζω πόσο θέλει ο ερασιτέχνης και ο άρπα κόλλα, εξετάζω πόσο θέλει ο σοβαρός επαγγελματίας που θα δώσει και την δέουσα προσοχή αλλά και την υποστήριξη όταν χρειαστεί. Όσο για το authentication δεν το έκανα κανένα μεγάλο θέμα απλά το ανέφερα μεταξύ άλλων - που είδες ότι το έκανα θέμα?

 

Για να μην μακρηγορούμε, geioannou εσύ θα αποφασίσεις τι θες και ποιόν θες να στο φτιάξει. Εσύ διαθέτεις τα χρήματα και αναλόγως των απαιτήσεών σου θα πρέπει να αποφασίσεις πως θα κινηθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alex2005 γιαυτό και αν θα πρόσεξες στην πρώτη μου απάντηση λέω ότι αναλόγως του πόσο καλός είναι αυτός που θα στο φτιάξει και πόσο καλό θα στο φτιάξει, αυτό θα καθορίσει το κόστος. Το ότι υπάρχουν πολλοί στο χώρο σχετικοί άσχετοι είναι γνωστό. Εγώ δεν εξετάζω πόσο θέλει ο ερασιτέχνης και ο άρπα κόλλα, εξετάζω πόσο θέλει ο σοβαρός επαγγελματίας που θα δώσει και την δέουσα προσοχή αλλά και την υποστήριξη όταν χρειαστεί. Όσο για το authentication δεν το έκανα κανένα μεγάλο θέμα απλά το ανέφερα μεταξύ άλλων - που είδες ότι το έκανα θέμα?

 

Εντάξει απλά θεώρησα πως το ανέφερες ως παράδειγμα επιπλέον πολυπλοκότητας του συστήματος, που εγώ προσωπικά θεωρώ πως δεν προσθέτει.

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω το site, αυτές τις μέρες έχει γίνει λίγο περίεργος ο κόσμος με τα περί διαφημίσεων και spam μηνυμάτων.

Αν γνωρίζεις το γνωστό παγκόσμιο site που προσφέρει τέτοιες υπηρεσίες απλά κότσαρε το .gr στο τέλος.

 

Εγώ το ανακάλυψα σήμερα αυτό, και αυτό γιατί σκεφτόμουν να υλοποιήσω κάτι τέτοιο, οπότε έλεγξα αν το όνομα είναι πιασμένο.

Αλλά φαίνεται μόλις με πρόλαβαν, είναι και καινούριο.:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά για να σε διευκολύνω, θα σου πω πως υπάρχει Ελληνικό site στο οποίο μπορείς να βάλεις το project σου, τα χρήματα που διαθέτεις, και να βρεις freelancer να σου κάνει την δουλειά.

 

Μέσω αυτής της οδού είσαι και σχετικά εξασφαλισμένος καθώς οι πληρωμές γίνονται μέσω paypal κυρίως (νομίζω).

 

Το site δεν το λέω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, παρόλο που δεν έχω καμία σχέση με το site.

 

Λες το http://www.we...ists.gr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...