Προς το περιεχόμενο

Warhammer Online: Age of Reckoning


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οσους βιαζονται, δεν θελουν να περιμενουν μεχρι την Πεμπτη, δεν εχουν προβλημα να μην εχουν το κουτι του παιχνιδιου και θελουν να γλιτωσουν και 11 ευρω οριστε η λυση:

 

http://www.direct2drive.co.uk/6757/product/Buy-Warhammer-Online:-Age-of-Reckoning-UK-Download

 

Τσεκαρισμενο και απολυτα ασφαλες ;)

 

Να ρωτησω κατι?

Το πηρες εσυ απο εδω?Δλδ σου στελνουν με mail κωδικο κ μπαινεις κατευθειαν?

Αν το αγορασω θα μπορω να παιξω σημερα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Beta key ή early access key εννοείς?

 

Στην πρώτη περίπτωση δεν γνωρίζω.

 

Στην δεύτερη μπορείς να παίζεις μέχρι και την 1/10 χωρίς registration από την retail έκδοση του παιχνιδιού.

 

Μου ήρθε η CE πριν λίγο, επιβλητική απλά. Φοβερό artbook, amazing comic, γαμάτο mousepad, τζιτζί κουτί, αδιάφορη μινιατούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες εσείς τώρα παίζετε με την "final" version του game?

Ξέρω θα patchαριστεί αλλά κυριώς ρωτάω για να μου πείτε άν είναι σαν την Beta ή έχει βελτιώσεις (γραφικά, gameplay, etc)

 

Edit: Σήμερα δεν είναι το launch date του? Είναι live οι servers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Final ρε συ από το early access. Οι χαρακτήρες μένουν. Cinematics ωστόσο δεν μου εμφάνιζε γι'αυτό και τώρα κάνω ένα νέο καθαρό install.

 

Skia έλα να γίνουμε 2 τα....τσόλια που λέει και ο Remiel :D. Την witch elf με βλέπω να κρατάω για main, σκοτώνω τα πάντα....πριν καν προλάβουν να κάνουν spawn χαχα. Rogues op και στο warhammer :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα 20λεπτο έπαιξα man στο official. Οι διαφορές στο μηχάνημα μου είναι χαοτικές. Της πόπης στην οθόνη στα μαζικά quest, σε 1920x1200 με vsync, aa,af,multisapling και λοιπές παπαρίτσες ενεργοποιημένες από το nvidia control panel και δεν χάνω frame. Σαν να πήρα καινούργιο μηχάνημα ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill που πάω ρε να ενεργοποιήσω τα "aa,af,multisapling και λοιπές παπαρίτσες " απο το παιχνίδι ή απο την κάρτα γραφικών ? Επίσης η witch elf είναι ο μόνος χαρακτήρας που όταν παίρνει καλύτερα items φαίνετε πιό γυμνή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το nvidia control panel ρε. Δεξί κλικ στο desktop και το βρήκες. Αν έχεις ati δεν ξέρω κάτι αντίστοιχο λογικά. Μπορεί να έχεις το tool στο system tray σου, κοίτα και εκεί. Ingame δεν φτιάχνεις τίποτε από αυτά :s.

 

Λοιπόν εγώ είμαι Karak Eight Peas or whatever καταλάβατε ποιον :P. Ακόμα δεν ξέρω τι θα παίξω. Dark elf female είναι το μόνο σίγουρο xD. Names : Athena, Diamond, Alleria (γκουχ γκουχ wow lover γκουχ γκουχ), Sophitia (<3) τα έχω πιάσει και τα τέσσερα :P, τώρα το ποιο θα επικρατήσεις βλέπουμε αύριο όπου θα μπω με μούτρα :).

 

Το μαμημένο έχει ωραίο customization char, σκατά 1 ώρα θα τον φτιάχνω

 

Witch elf lol πήρα χτες κάτι items από το πρώτο public quest, καρατσόντα μιλάμε. Λέω όπου να ναι θα σκάσει μύτη ο Rocko να γυρίσουν καμιά "σκηνή". Αλλά μου φαίνεται ότι και οι sorceress δεν πάνε πίσω ως προς αυτό. Όπου να ναι βλέπω να σκάει νέα σειρά στα πρότυπα του world of whorecraft....whorehammer : age of fisting xD? Drizztούλες for teh w1n, τέλος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Beta Αccounts εχουν γινει κατι σαν trial τωρα. Δλδ οσοι ειχαν κανει account me beta key τωρα εχουν 7 μερες δωρεαν trial. Κι αυτο γιατι το launch του open beta ηταν λιγο χαλια.

 

Χθες στις 18 του μηνα αρχησαμε στους κανονικους σερβερ με κανονικα games και οχι headstart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιας και το εχετε δει το gameplay του παιχνιδιου μπορειτε να μου πειτε κατα ποσο ειναι καλυτερο η' χειροτερο απο το World of Warcraft;Ειμαι διχασμενος μιας και εχω παρατησει το wow εδω και κατι μηνες αλλα επειδη ερχεται το expansion του σκεφτομαι αν ειναι καλυτερο το Warhammer να δοκιμασω αυτο αλλιως να παω προς το WoTLK.

Πιστευετε πως θα αξιζε η αλλαγη προς Warhammer?Η συγκριση που ζηταω ειναι γενικη οποτε μπορειτε να αναφερθειτε σε ολους τους τομεις(γραφικα,gameplay,ηχος,κτλ).

 

Σας ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παλι πηρα ο μαπας το WARHAMMER και περιμενα να παιξει στο laptop με Χ3100 καρτα γραφικων.... Σαν να βλεπω παιχνιδι δεκατιας του 90 ειναι. Τουλαχιστον δεν χρειαστηκε να βαλω την prepaid card(εν αντιθεση με το WoW που επρεπε να παρεις prepaid card για να παιξεις) και οταν παρω το νεο desktop μου θα την βαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...