Προς το περιεχόμενο

μη διαθέσιμο iPhone 3G


tao

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εγω το αγορασα την δευτερη ημερα κυκλοφοριας του, το πηρα χωρις συμβολαιο, (εχω wind) ειχα βεβαια μερικες παροτρυνσεις του στυλ δεν θα εχω Internet χωρις βοδαφον κλπ, εφθασα απο Νεα Σμυρνη στο Mall για να το αγορασω γιατι και καλα δεν υπηρχε στο καταστημα της Ν Σμυρνης και θα επρεπε να μπω σε λιστα αναμονης....Μετα απο 5 ημερες πηγαμε να το παρει ο αδερφος μου...και οοοοοο δεν μπορουσε χωρις συνδεση αλλα επρεπε να μπει σε λιστα αναμονης.......αλλα εαν ηθελε με συνδεση την επομενη θα το ειχε....... Με τετοια πολιτικη παντως η βο(ι)δαφον δε νομιζω οτι καταφερνει κατι εκτος απο το να τρωει κραξιμο απο ολους οσους το θελουν free Και οχι με τα απογοητευτικα συμβολαια της!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους νοιάζει το κράξιμο αλλά τα συμβόλαια όπως και κάθε επαγγελματίας που κοιτάει ΜΟΝΟ την τσέπη του....

 

Όχι όμως ο σωστός επαγγελματίας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνω καθολου....οι περισσοτεροι λεγομενοι "επαγγελματις" εδω στο ελλαντα κοιτανε μονο την τσεπη τους και τιποτα παραπανω εκτος απο την αρπακτη και την λαμογικη συμπεριφορα στο after sale support!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...