Προς το περιεχόμενο

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΗ wing tsun!!!!!!!!


KROUD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ σωστα τα λες φιλε pyro.Αυτο υποστηριζω και εγω πιο πανω καποιοι ισωσ να μην το δεχονται αλλα αυτη ειναι η αληθεια.Αυτο τεκμηριωνεται και επιστημονικα.Οσο για τα φαγητα τους δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι και αυτα πληρως ελληνικα αλλα σιγουρα μαζι με τις πολεμικες τεχνες που τους διδαξε ο αρχαιος ελληνικος πολιτισμος,θα τους επηρεασε και στα φαγητα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Να μην ξεχναμε ομως οτι το βασικοτερο σε μια πολεμικη τεχνη ειναι καθηγητης.Αν ο καθηγητης ειναι ασχετος και το παιζει μπρους λη,τοτε ο μαθητης δεν θα μαθει τιποτα της προκοπης.Εχω συναντησει αρκετα τετοια ατομα που εκαναν αρκετα χρονια πολεμικες τεχνες και ηταν σε ενα μεσο επιπεδο ενω πιστευαν οτι τα ηξεραν ολα.Μεχρι που καποια στιγμη καταλαβαν οτι ο καθηγητης ηταν ασχετος(μαλλον για μαθητης εκανε)και τους τα επαιρνε τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
0a sas pw kati kai 0e me risete<BR>alla oles autes oi texnes exoun Ellhnikh katagwgh, kai ta fageita tous<BR>kalhnuxta

 

Ναι ρε τους καημένους τους Κινέζους, προτού έρθουν σε επαφή με τους Ελληνες έτρωγαν χώμα και ρίζες... πάλι καλά που τους μάθαμε να τρώνε.

 

Γι'αυτό και ο Λιάκο λέει "Οταν οι άλλοι έτρωγαν βαλανίδια..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...