Προς το περιεχόμενο

ο γιατρός είναι επιστήμονας ?


Houston

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ξερω! εγω δεν ειπα οτι δεν γινεται αλλα οχι να βαζουμε ολους στο ιδιο τσουκαλι να βραζουν.τρανταχτο παραδειγμα εγω..αν ηταν θα εχανα 2 χρονια εδω πανω?? με την προυποθεση οτι δουλευω συν η γυναικα μου δουλευει βγαζουμε ικανοποιητικα λεφτα συν το οτι ξεκινησα σε ιδιωτικη κλινικη να δουλευω αφου χρησιμοποιησα βυσμα κολλητο μου καθηγητη που ειναι μετοχος σε εκεινη την κλινικη θα με εβαζε λες εσυ να κοιταω τους ασθενεις του??

για τους ρεμπεσκεδες στην ελλαδα??τι εχετε να πειτε??εγω εχω ακουσει και πολυ χειροτερα για ελλαδα ρε φιλε..οπως και για ιταλια κλπ..τεσπα αστο παρει το ποταμι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το να γενικευουμε και να λεμε ρεμπεσκεδες τους γιατρους απο Ελλαδα ειναι το ιδιο με τη γενικευση οτι οι γιατροι απο τα Βαλκανικα πανεπιστημια ειναι ασχετοι.Απο πριν δεν ειναι δυνατον να ξερεις.Παραδειγματα και για τα δυο υπαρχουν πολλα(προσωπικα ξερω περιπτωσεις και για τα δυο).

 

Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει τροπος αξιολογησης απο το κρατος,αυτα που λεμε ειναι απλα κουβεντα να γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να γενικευουμε και να λεμε ρεμπεσκεδες τους γιατρους απο Ελλαδα ειναι το ιδιο με τη γενικευση οτι οι γιατροι απο τα Βαλκανικα πανεπιστημια ειναι ασχετοι.Απο πριν δεν ειναι δυνατον να ξερεις.Παραδειγματα και για τα δυο υπαρχουν πολλα(προσωπικα ξερω περιπτωσεις και για τα δυο).

 

Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει τροπος αξιολογησης απο το κρατος,αυτα που λεμε ειναι απλα κουβεντα να γινεται...

 

φιλε μου οταν μου μιλανε με γενικευσεις απαντω με γενικευσεις

δεν ειπα για σενα προσωπικα η για τον Β η για τον Γ..αλλα να πουμε και του στραβου το δικιο ποσες φορες εχω μπει στα greekmeds και συναφη φορουμ και μολις ακουσουν για βαλκανικα βγαζουν αφρους απο το στομα και πεφτουν σε επιληψια να μην πω ακριβως στην καθομιλουμενη πως αντιδρουν..καταλαβες τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα απαντησει επι προσωπικου,δεν θιχτηκα.Απλα το να απαντας με γενικευση ειναι λαθος,οτι και να σου ειπε ο προηγουμενος.

Οι συναδελφοι σου μπορει να αντιδρουν ετσι γιατι υπαρχει προβλημα εργασιας για την πλειοψηφια των νεων γιατρων στην Ελλαδα και αυτο ειναι προβλημα του κρατους και οχι των ιδιων των γιατρων.Το να "βριζομαστε" μεταξυ μας σιγουρα δε δινει λυση ουτε και αποδεικνυει ποιος ειναι καλυτερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...