Προς το περιεχόμενο

δώρο πρωτότυπο για κοπέλα;


cyberking

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...να μην ξεφύγουμε από το δρόμο που χάραξε ο MC ajedjo (...άλλωστε όταν παίζει τόπικ που ΥΠΑΙΝΙΣΣΕΤΑΙ έστω την ύπαρξη της γυναικός, πάει οφτόπικ φουνταριστό με την συμμετοχή του στο ποστάρισμα), και να ΑΝΤΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ λίγο την σιβυλλική προθύστερή του δήλωση

btw ο δονητης εχει και αλλες χρησεις που μονο οι γυναικες μπορουν να σκεφτουν....

...Τί μπορούν να σκεφτούν οι γυναίκες για να πατεντάρουν το περί ου ο λόγος βοήθημα ;

Απάντήσεις εδώ,

http://www.homemade-sex-toys.com/vibrator/

και κοίτα να δεις, δεν χρειάζεται ούτε ΚΑΝ να απομακρυνθούν από τον "φυσικό" -κατά πολλούς - τους χώρο....

Αλήθεια, ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ακόμη ότι οι γυναίκες ΘΕΛΟΥΝ "να ξεφύγουν από την κουζίνα" ; !

 

 

@ topic starter : τελικά, μπορεί να σου βγεί και πολύ φθηνά, πλάκα-πλάκα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@washcloud συμφωνω μαζι σου αλλα αυτο που προτεινω εγω εχει και συναισθηματικη αξια.... ειναι κατι απο τον φιλο της

 

εκτος βεβαια αν γουσταρει το μπακαλη της γειτονιας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ειλικρινά δεν σκεφτήκατε το ενδεχόμενο το αντικείμενο που πρότεινε ο aledjo να το χρησιμοποιούσατε ταυτόχρονα... με εσάς?

Εκτός και έχετε δύο εσείς....

Δεν πιστεύω ότι υπάρχει γυναίκα που δεν θέλει να γεμίσει όσο πιο πολύ μπορεί τα κενά της...

 

Μου θύμισε βέβαια ένα τρομερό σκηνικό όταν ήμουν φαντάρος και μαζευόμασταν όλοι και βλέπαμε ... στο φυλάκιο!

Μια φορά φέρανε μια που το αγόρι έκανε ένα παρόμοιο δώρο στην κοπέλα του αλλά τελικά χρησιμοποιήθηκε κάπως ανάποδα... (και μόλις είχαμε φάει) :fear::fear::fear:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κααατι ξέρει ο aledjo :-D

 

Ας πούμε γιορτάζει η Σούλα … η γειτόνισσα η συναδέλφισα κτλ , η οποία έχει όμως μια ώριμη ηλικία ώστε να μη γίνεις ρεζίλι. Την άλλη μέρα της πας το δώρο ο ίδιος, κοιτάζεις να είναι μόνη ή αν δε θες το στέλνεις με μια αφιέρωση και το όνομά σου. … δεν θα το εκτιμήσει περισσότερο από μια ανθοδέσμη ή ένα κουτί γλυκά ?

:lol: λεω γω τώρα...

 

ειδικά αν είναι και Σουλάρα θα το εκτιμίσει πολύ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσικό κουτί είναι ωραίο δώρο.

 

Επίσης μπορείς να δώσεις το όνομά της σ' ένα αστέρι.

 

Πιστεύω πάντως πως το πιο σημαντικό, δεν είναι το ποιο είναι το δώρο, αλλά το πως θα της το δώσεις και τι θα της πεις όταν της το δώσεις. Εγώ για παράδειγμα είχα μάθει που βρίσκεται το αστέρι, είχα φτιάξει έναν χάρτη που το σημείωνε και ένα βράδυ της έδειξα στον ουρανό τη θέση του κτλ κτλ, μη μπω σε λεπτομέρειες.

 

Επίσης για το μουσικό κουτί είχα πάρει ένα που μπορείς να φτιάξεις και δικά σου κομματάκια και της είχα συνθέσει ένα.

 

Κάποτε δεν έβρισκα ΕΝΑ καλό δώρο που να μου αρέσει, οπότε έκανα το εξής: εγώ λατρεύω τα δελφίνια, αυτή λατρεύει τις νεράιδες, και οι δύο είμαστε μουσικοί. Οπότε τις είχα πάρει 3 δώρα, ένα δελφίνι που όταν της το έδωσα της είπα "αυτό θα θυμάσαι ότι ήταν από μένα", μια νεράιδα που της είπα "αυτό θα θυμάσαι ότι ήταν για σένα" και μια βενετσιάνικη μάσκα διακοσμημένη με νότες που της είπα "και αυτό θα θυμάσαι ότι ήταν από μένα για σένα".

 

Δεν ξέρω αν βοήθησα. Αν όχι, πάρτης δονητή :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω διαβασει τιποτα απο το συγκεκριμενο thread -παρα μονο τον τιτλο του- θα πω οτι ενα δωρο για να ειναι πρωτοτυπο, πρεπει να προερχεται απο μια πρωτοτυπη και εμπνευσμενη (απο ερωτα και φαντασια) ιδεα.

Απτη στιγμη που καθεσαι να παιρνεις συμβουλες αλλων για το τι δωρο θα κανεις, τοτε χανει την αξια της η κινηση, μη κανεις καθολου δωρο. Η αν κανεις αυτο το δωρο η κοπελα μπορει να νιωσει ομορφα, αλλα εσυ δεν θα αισθανθεις οτι πετυχες τπτ ιδιαιτερο χαρη στη δικη σου φαντασια και ευστροφια.. Το θεμα ειναι να κανεις ενα δωρο και να ειναι μονο δικο σου και δικο της. Οχι υποδειξη, συμβουλη, προτροπη τριτων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μπορείς να δώσεις το όνομά της σ' ένα αστέρι.

 

Ή σε έναν κόκκο άμμου. Καλό και σαρκαστικό. Της δείχνεις πόσο πραγματικά "μοναδική" είναι για σένα (Μόνο εσύ! κι άλλες 8344225824*432432541 εις άπειρον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω διαβασει τιποτα απο το συγκεκριμενο thread -παρα μονο τον τιτλο του- θα πω οτι ενα δωρο για να ειναι πρωτοτυπο, πρεπει να προερχεται απο μια πρωτοτυπη και εμπνευσμενη (απο ερωτα και φαντασια) ιδεα.

Απτη στιγμη που καθεσαι να παιρνεις συμβουλες αλλων για το τι δωρο θα κανεις, τοτε χανει την αξια της η κινηση, μη κανεις καθολου δωρο. Η αν κανεις αυτο το δωρο η κοπελα μπορει να νιωσει ομορφα, αλλα εσυ δεν θα αισθανθεις οτι πετυχες τπτ ιδιαιτερο χαρη στη δικη σου φαντασια και ευστροφια.. Το θεμα ειναι να κανεις ενα δωρο και να ειναι μονο δικο σου και δικο της. Οχι υποδειξη, συμβουλη, προτροπη τριτων...

 

δεν είμαι και τόσο καλός στα δώρα γιατί συνήθως σκέφτομαι την πρακτική πλευρά τους, δηλαδή έτσι όπως μου αρέσουν εμένα.κάτι που θα μου είναι χρήσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω διαβασει τιποτα απο το συγκεκριμενο thread

 

Δεν ξέρεις τι χάνεις...

 

Ή σε έναν κόκκο άμμου. Καλό και σαρκαστικό. Της δείχνεις πόσο πραγματικά "μοναδική" είναι για σένα (Μόνο εσύ! κι άλλες 8344225824*432432541 εις άπειρον).

 

Καλή σκέψη, αλλά αν η κοπελιά καταλάβει και τη λογική αυτής της προσέγγισης, θα έχουμε καβγάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...