Προς το περιεχόμενο

δώρο πρωτότυπο για κοπέλα;


cyberking

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλος, καντης δωρο αποτριχωση λειζερ σε χψζ δοσεις. Θα βαλεις το χερι βαθια στη τσεπη αλλα θα εχεις διπλο οφελος. Γυναικα ευτυχισμενη και δερμα μωρακι.

 

 

Μετραει.

 

 

Δεν ξερω αν το ειπα αλλα μετραει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος, καντης δωρο αποτριχωση λειζερ σε χψζ δοσεις.

 

Κι εγώ που νόμιζα ότι εννοούσες να κάνει εκείνος την αποτρίχωση και να της πει "Μωρό μου κοίτα!" :P

 

 

Σοβαρά τώρα, για μένα τα πιο πρωτότυπα δώρα είναι αυτά που μπορεί να φτιάξει κάποιος με τα χεράκια του και την φαντασία του. Από ένα απλό κολλάζ αγαπημένων φωτογραφιών μέχρι το να γράψει τραγούδι/στίχους κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε πάρτε δώρο βρακιά και κορσέδες και βήνους βικτόρια στη γκόμενα κι όταν σας χωρίσει εσάς θα τα φοράει για τον επόμενο

 

επίσης όλα αυτά τα προσωπικά δώρα που κατασκευάζει κάποιος με τα χεράκια του πρέπει να απαγορευτούν δια ροπάλου. χωρίζεις και τα τρώει ο μαύρος σκουπιδοντενεκές.

 

τα καλύτερα δώρα είναι:

 

1. επίσκεψη στο γυναικολόγο

2. φούλ εξέταση για ΣΜΝ

 

και

 

αν δεν έχει τίποτα,

3. αντισυλληπτικά

 

αν έχει κάτι ελαφρύ,

4. προφυλακτικά

 

αν έχει κάτι χοντρό,

5. το μπούλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

Δεν είναι ανάγκη να τα φάει ο σκουπιδοτενεκές ;) Είναι μαλακία να πετάμε τις καλές αναμνήσεις που είχαμε με κάποιο άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο τέλος τι θα κάνεις νανυα; και καλά αν είχες 1-2 γκόμενους, τα βάζεις σε ένα συρτάρι. αν είχες 15; θα ανοίξεις μουσείο "ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ"; Ή θα τα καβατζώνεις στην αποθήκη σε κούτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχάς το nickname μου δεν είναι νανυα. Ξαναδιάβασέ το. Ή διάβασε Tolkien άμα γουστάρεις ;)

Δεύτερον, ο χώρος είναι το θέμα μας τώρα; Άμα γουστάρεις τα κρατάς, θα βρεις τον τρόπο.

Τρίτον, όσον αφορά αυτό που ανέφερες πριν για τα εσώρουχα...Είναι όντως δώρο που θα αγαπούσε σχεδόν κάθε γυναίκα και το κάνεις για πάρτη της. Το να σκέφτεσαι ότι μπορεί να χωρίσετε και να τα φοράει με άλλον είναι ανούσιες σκέψεις imo αν είσαι ερωτευμένος/αγαπιέσαι με την κοπέλα σου. Κοιτάτε να το χαρείτε και...όσο πάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ξαναλέω εντάξει τώρα που είσαι επιπόλαιη και τους αλλάζεις σαν τα πουκάμισα

οταν μετά από χίλια μύργια κύματα βρείς τον ΕΝΑΝ τον μοναδικο και τεκνοποιήσεις μαζι του και ανοίξεις σπιτικό, θα κουβαλήσεις μαζί και τα γλυκά προσωπικά δωράκια και τα κολάζ με τις φωτογραφίες με τις στιγμές όοολων των πρώην σου; και έστω οτι ο άντρας σου δεν έχει πρόβλημα (μαλάκας κατ εμέ), όταν το παιδί σου ανοίξει το μπαούλο και σε ρωτήσει "μαμα τι ειναι αυτοο;" τι θα του πεις;

 

η γνώμη μου είναι να πετάει κάποιος τα παλιά πράγματα από τη ζωή του ώστε να κάνει χώρο για να έρθουν νέα. και διασκεδάζω πολύ με τις αφελείς γυναίκες που μου κάνουν τέτοια "προσωπικά" δώρα νομίζοντας οτι θα τα κρατήσω για πάντα για να τις θυμάμαι (λες και δεν μου φτάνει το οτι πρέπει να σβήσω τις φάτσες τους από το μυαλό μου). όταν χωρίζουμε τα πετάω με χαρά στο σκουπιδοντενεκέ. έχω γίνει πολύ καλός στο μπάσκετ πετώντας τέτοια πράγματα στον κάδο από απόσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Freedubus κόψε το 2ο πρόσωπο γιατί δεν με ξέρεις :) μπορεί να διαφωνείς μαζί μου αλλά κούλαρε λίγο. Καθένας πράττει όπως νομίζει και κρατάει όποιες αναμνήσεις θέλει απ'όλη του την ζωή.

 

Και επειδή ξεφύγαμε, ρίξε καμια πρόταση δώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποπο τσαντίλα

 

ρε οταν θα βρεθει η ΜΙΑ, η Αυτοκράτειρα, θα κρατήσω αυτήν για παντα. να τα χέσω τα δωράκια και τα φρουφρού κι αρώματα.

 

 

Freedubus κόψε το 2ο πρόσωπο γιατί δεν με ξέρεις :)

 

το 2ο ενικό εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap, το 2ο ενικό πρόσωπο.

 

Πραγματικά, δεν καταλαβαίνω τα νευράκια σου. Αλλά πολύ ασχολήθηκα κιόλας. Εισαι κατά των δώρων προφανώς, τα θεωρείς ανούσια. Τί να κάνουμε; Αυτά έχει η ζωή. :P

 

p.s. πρέπει να θεωρείται μαγκιά στο φόρουμ να "την λέτε" σε κάποιον για το nickname του. Ουάου καλέ. Go on.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε οταν θα βρεθει η ΜΙΑ, η Αυτοκράτειρα, θα κρατήσω αυτήν για παντα. να τα χέσω τα δωράκια και τα φρουφρού κι αρώματα.

 

 

ρε στην αστερακινενυααστερακι απαντούσα.

 

Γω δεν τα πετάω, τους τα επιστρέφω αυτά τα δώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...