Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οταν εχω ειδοποιηση και κλικαρω για να την διαβασω,κανει 30 δευτερολεπτα να φανει. Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια οταν εχω ειδοποιηση και κλικαρω για να την διαβασω,κανει 30 δευτερολεπτα να φανει. Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

Εννοείς αργεί να σου ανοίξει τις ειδοποιήσεις; Το κάνει και σε μένα καμιά φορά, αλλά πίστευα ότι είναι θέμα σύνδεσης γιατί δεν έχω πάντα καλό ίντερνετ εδώ που είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα, τώρα κάτι μέρες αργεί πολύ... (Και σε FF και σε IE που δοκίμασα, και μετά απο CTRL+F5 τα ίδια).

Που θα πάει όμως, θα φτιαχτεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς αργεί να σου ανοίξει τις ειδοποιήσεις; Το κάνει και σε μένα καμιά φορά, αλλά πίστευα ότι είναι θέμα σύνδεσης γιατί δεν έχω πάντα καλό ίντερνετ εδώ που είμαι.

Ναι αργει να τις δειξει παρα πολυ.Αυτο το θεμα δεν το ειχα ποτε,μονο εδω και μερικες μερες οπως λεει ο φιλος Νικος. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου του πέρασε τώρα.

Δεν ξέρω αν είναι οκ και εσένα αλλά αν δεν είναι πήγαινε εδώ: link και σβήσε τα όλα. Καλό κλικάρισμα.

 

Ps. Ένα "Delete All" εκεί σε αυτήν την σελίδα θα χρειαζόταν....

post-138283-0-81827800-1462826403_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου του πέρασε τώρα.

Δεν ξέρω αν είναι οκ και εσένα αλλά αν δεν είναι πήγαινε εδώ: link και σβήσε τα όλα. Καλό κλικάρισμα.

 

Ps. Ένα "Delete All" εκεί σε αυτήν την σελίδα θα χρειαζόταν....

Τα διεγραψα,αλλα καμμια διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ρίξε μια αποσύνδεση απο τον λογαριασμό σου και μετά μπες χωρίς ανώνυμη σύνδεση.

Μετά μένει μόνο Ctrl Shift Del αλλά απο όσο θυμάμαι αυτό δεν μου είχε κάνει διαφορά...

Good luck...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως σας φαινεται η ιδεα να ερχεται ειδηποιηση καθε φορε που γινεται παραθεση σε μια αναρτηση που εκανες?

ειναι πολυ βολικο κυριως για τα θεματα με πολλες σελιδες

και εχω δει να γινεται σε σιτε του εξωτερικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι σχετικό εδώ: link (Ειδοποίησε με όταν κάποιος κάνει παράθεση τα μηνύματα μου (σε θέματα που δεν έχω ήδη συνδρομή)).

Τώρα αν εννοείς σε θέματα που δεν έχεις συνδρομή δεν ξέρω / είδα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ειδα αυτο νικο 

ειναι περιτο κατα την γνωμη μου το μαιλ,και γεμιζει και το ινμποξ

 

εννοουσα ειδοποιησεις τους στυλ οπως οταν καποιος παταει μου αρεσει σε αναρτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ρίξε μια αποσύνδεση απο τον λογαριασμό σου και μετά μπες χωρίς ανώνυμη σύνδεση.

Μετά μένει μόνο Ctrl Shift Del αλλά απο όσο θυμάμαι αυτό δεν μου είχε κάνει διαφορά...

Good luck...

Ειχα κανει λαθος και δεν τα διεγραψα την πρωτη φορα,οποτε αφου το εκανα αυτο με την δευτερη προσπαθεια,τωρα ειναι μια χαρα. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ειδα αυτο νικο 

ειναι περιτο κατα την γνωμη μου το μαιλ,και γεμιζει και το ινμποξ

 

εννοουσα ειδοποιησεις τους στυλ οπως οταν καποιος παταει μου αρεσει σε αναρτηση

Δεν χρειάζεται να βάλεις να σου έρχεται στο email, κάνεις τικ στο κουτί να σου έρχεται στις ειδοποιήσεις.

Δες την εικόνα πχ:

image.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως εχει απαντηθει, αλλα το θεμα εχει παρα πολλες σελιδες. Δεν υπαρχει δυνατοτητα αναγνωσης του forum μεσω tapatalk? σε ολα τα υπολοιπα που συμμετεχω απο εκει γινεται πανευκολα, το app του insomnia ειναι σαφως πιο αργο και προβληματικο στο κομματι του forum

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου το ρώτησε αυτό και κάποιο άλλος σήμερα... Δεν ξέρω τι έχει απαντηθεί αλλά ψάξε μια αν θες, σε αυτήν την κατηγορία θα είναι.

 

Όσο για το tapatalk η διαχείριση δεν το βάζει, δεν ξέρω τους λόγους, έχει ειπωθεί αυτό που λες πολλές φορές πάντως.

Για μένα (μειοψηφία being(αν όχι ο μόνος)) καλά κάνει αφού υπάρχει στα σκαριά εφαρμογή full custom για το forum.

Και απο την άλλη θα έβαζες εσύ στο forum σου ξένο API να τρέχει στον σέρβερ σου; Εγώ όχι πάντως... Λόγοι διάφοροι, ασφάλεια, συμβατότητα, συντήρηση...

 

Δηλαδή είναι πιο πολύ φασαρία παρά καλό (για μένα πάντα), απο την στιγμή που το mobile site δουλεύει κομπλέ κιόλας όποιος θέλει κάνει δουλειά και απο εκεί.

 

Το app που υπάρχει στο play πρέπει να είναι οκ για κάποιες συσκευές (μέχρι 4.1.2 που είμαι εγώ τουλάχιστον πάει καλά (σχετικά/όσο γίνεται)). Πιο μετά όντως βγάζει γερά θέματα....

Κάπου είχε πάρει το μάτι μου οτι είχε βγει μια beta άρα κάτι γίνεται στο background, σιγά σιγά θα σκάσει μύτη και το app... Patience.... :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που δουλευω την εφαρμογη απο iPhone, πολλες φορες που απανταω σε σχολιο μου πεταει "invalid" και δεν δημοσιευεται, ενω αν παω στο pc γραφω κανονικα. Εχει θεματα και απο πλευρας ταχυτητας φορτωματος, δεν εχει επιλογες να βλεπεις τα θεματα που συμμετεχεις, με χρονοδιαγραμμα, κτλ κτλ που παρεχει το tapatalk. Αν προστεθουν αυτα εννοειται θα το δουλευω απο το app του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...